Inwestowanie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Lovela2
Posty: 85
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Inwestowanie

Post autor: Lovela2 »

Inwestowanie w siebie , czy własną firme to bardzo dobry pomysł, chociaż trzeba też to bardzo umiejętnie robić. Momentami w walce o naszą firmę potrzebujemy pomocy, czasami warto skorzystać ze wsparcia http://erzecznikpatentowy.pl/ , bo sami prawnie nie jesteśmy w stanie sobie ze wszystkim poradzić.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Inwestowanie

Post autor: kasiakowa06 »

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zacząć inwestować w nieruchomości zapraszam do kontaktu.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 88
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:24

Re: Inwestowanie

Post autor: pieknyolek »

Co powiesz na inwestowanie w jakieś działki budowlane? Ziemia jest teraz na prawdę pożądanym produktem.

Sprawdź działki na stronie http://inhouse.szczecin.pl/dzialki/sprzedaz Jestem pewien, że włożenie w to pieniędzy się zwróci ;)
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 67
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:37

Re: Inwestowanie

Post autor: plakowski90 »

Znacie jakieś spółki które wykorzystują drony w swojej działlanosci i w które mozna zainwestowac?
________________
ortofotomapa
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 239
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:30

Re: Inwestowanie

Post autor: Bodzio12 »

Może warto zainwestować w jakąś firmę. Możecie zakupić spółkę lub akcje firmy. Takie oferty ma firma spółka giełdowa myślę że to nie jest zły pomysł inwestycja w firmę. Polecam o tym poczytać. Koniecznie zajrzyjcie na stronę.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 25
Rejestracja: 19 kwie 2019, 1:00

Re: Inwestowanie

Post autor: Kalanss »

Nie znam się na inwestowaniu i dopiero planuje rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem. Nie mam dużych pieniędzy i co za tym idzie mam ograniczone możliwości inwestycyjne. Przed zdecydowaniem sie na jakąkolwiek inwestycje chcę najpierw poszerzyć swoją wiedzę, żebym była w stanie ocenić co będzie mi się bardziej opłacało. Udało mi się trafić na fajny artykuł pod tym adresem http://oszczedzpieniadze.pl/blog/inwest ... lych-kwot/ , ale chętnie poznam Wasze sposoby :)
Awatar użytkownika
MartinnO
Posty: 16
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:52

Re: Inwestowanie

Post autor: MartinnO »

Trzeba to robić z głową. Nie jest trudno wydać pieniądze na cokolwiek, trudno jest dobrze zainwestować, tak żeby wasza inwestycja była bezpieczna i przynosiła oczywiście zyski. Według mnie tu oferta od https://wiwn.pl/ powinna was zainteresować. Znajdziecie w tej firmie świetne warsztaty z inwestowania w nieruchomości. Jak dla mnie powinno to idealnie się sprawdzić jeżeli macie oczywiście odpowiedni kapitał.
Awatar użytkownika
dredka
Posty: 87
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:38

Re: Inwestowanie

Post autor: dredka »

A w nieruchomości inwestujecie? To również opłacalny biznes słuchajcie. A jak ktoś nie ma czasu tym całym najmem się zająć, to są firmy tak jak Per modum w Warszawie, które m.in. takie zarządzanie najmem mają w swojej ofercie. Profesjonalnie, kompleksowo, tak jak trzeba po prostu.
Awatar użytkownika
omenga
Posty: 164
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:33

Re: Inwestowanie

Post autor: omenga »

Obecnie Ci, którzy prowadzą swoje działalności wykorzystują nowoczesne technologie. Wiele różnych gałęzi przemysłu z nich korzysta. Jedną z nich jest drukowanie czy modelowanie w 3D. Ma ono zastosowanie chociażby w branży motoryzacyjnej, medycznej czy elektronicznej a jest ich znacznie więcej. Takie druk przestrzenny znacznie ułatwia wiele prac, jak i pozwala na wyeliminowanie niechcianych rzeczy na przykład jeszcze przed etapem produkcji. Tutaj https://cms-system.com.pl/technologia/u ... -praktyce/ znajdziesz wiele wiadomości na temat zastosowania tego druku w praktyce. Warto zapoznać się z treścią.
Awatar użytkownika
kryształ
Posty: 60
Rejestracja: 26 cze 2019, 6:13

Re: Inwestowanie

Post autor: kryształ »

No właśnie w co zainwestować by na tym nie stracić lecz zyskać? Niby samemu można zainwestować choćby w jakąś nieruchomość czy inną działalność. Ale można na tym też i sporo stracić. Dlatego też lepiej jest zgłosić się do specjalistów w tej dziedzinie, którzy doradzą nam jakie fundusze inwestycyjne są teraz bardziej opłacalne. I takie informacje uzyskasz tutaj https://viennalife.pl/. Oni znają się na tego typu inwestycjach i z pewnością doradzą Ci najlepiej
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 100
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:59

Re: Inwestowanie

Post autor: Andrzej1 »

Dzisiaj coraz więcej ludzi rozpoczyna inwestycje, co jest dobrym znakiem. Jeśli też myślicie o zakupie nieruchomości pod wynajem czy na sprzedaż, to warto rozważyć skorzystanie ze szkoleń, które Wam to ułatwią. Na przykładzie kursów w stylu https://wiwn.pl/ dobrze widać, jakie daje Wam to perspektywy. Pomyślcie nad tym.
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 134
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:12

Re: Inwestowanie

Post autor: carbonara »

Niezmiennie najkorzystniej i najbezpieczniej jest inwestować w nieruchomości, a nie brakuje ładnych mieszkań które będą się cieszyć powodzeniem wśród najemców, na przykład mieszkania na osiedlu Apartamenty Ostródzka są bardzo atrakcyjne
Awatar użytkownika
akwamaryna12
Posty: 121
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:12

Re: Inwestowanie

Post autor: akwamaryna12 »

Inwestować można w zasadzie we wszystko. Prowadząc swoją działalność warto zastanowić się nad korzystaniem z nowoczesnych technologii. Jeną z tych, o której warto wspomnieć będzie drukowanie 3D. Jest ona wykorzystywana w wilku różnych gałęziach przemysłu. Można wydrukować zarówno cały przedmiot, jak najmniejszy nawet detal. Ostatnio na temat technologi wykorzystywanych do druku przeczytałam ciekawy artykuł na tej stronie https://europeistyka.edu.pl/technologia ... -praktyce/ .
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 157
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:30

Re: Inwestowanie

Post autor: sofia11 »

Co sądzicie o inwestowaniu w złoto? Trafiłam ostatnio na https://ozlocie.pl/ i po przeczytaniu dostępnych artykułów zaczęłam rozważać inwestycję w złoto. Wydaje mi się, że to bardzo dobra opcja w dzisiejszych czasach. Jakby nie patrzeć ceny złota praktycznie nie spadają.
Awatar użytkownika
Welinka
Posty: 301
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:06

Re: Inwestowanie

Post autor: Welinka »

Warto inwestowac - zdecydowanie, ale najpierw trzeba sie do tego dobrze przygotowac. Powinnismy znac warunki panujace na rynku finansowym, a to moze okazac sie nielada wyzwaniem. Warto wiec skontaktowac sie z odpowiednim doradcą finansowym ktory zna sie na rzeczy. Mysle ze p. Piotr Bralczyk http://zarabiajmy.pl/ z pewnoscia tutaj pomoze - to bardzo doswiadczony doradca
Awatar użytkownika
Lucky
Posty: 120
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:36

Re: Inwestowanie

Post autor: Lucky »

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne na sprzedaż, to zdecydowanie warto sprawdzić sobie stronkę pod tym linkiem http://metropolis.pl/ Można tam znaleźć naprawdę profesjonalny zespół związany z nieruchomościami i bardzo atrakcyjne oferty. Polecam każdemu, kto jest zainteresowany tym tematem pod względem inwestycji. :)
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2019, 10:53

Re: Inwestowanie

Post autor: Kordik »

Warto na początek przeczytać sobie jakieś blogi o inwestowanie, żeby się dowiedzieć w co inwestować i jak to robić. Na stronie https://finanse.net.pl/w-co-zainwestowa ... 2019-roku/ możecie znaleźć bardzo ciekawe porady i pomysły na to w co zainwestować w 2020 roku.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 423
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Inwestowanie

Post autor: Kamara »

Inwestować trzeba z głową. Kojarzycie temat polisolokat? Miały być korzystne, a okazało się odwrotnie i ludzie potrafili większość pieniędzy. Wprowadzono wprawdzie zmiany w prawie - link - ale wiadomo, że są to reakcje zawsze zbyt późne i niewystarczające. Firmy zawsze szukają sposobów na zarobek na nieświadomych klientach.
Awatar użytkownika
graczek80
Posty: 13
Rejestracja: 25 paź 2019, 9:22

Re: Inwestowanie

Post autor: graczek80 »

Opłaca się inwestować w nieruchomości. Tylko jak ma się ich kilka, warto nawiązać współpracę z firmą zarządzającą właśnie nieruchomościami. Przykładem może tu być https://altiplano.pl/, firma, która działa na rynku od 2005 roku, a ponadto jest profesjonalna i ma no swoim koncie takich klientów jak Apartamenty Józefów czy Sady Rembertowskie II.
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Inwestowanie

Post autor: mik91 »

Inwestując w nieruchomości, trzeba patrzeć jak najbardziej perspektywicznie. Dobrze jest wybrać dla siebie opcję, która spełni oczekiwania, a przede wszystkim sprawi, że poczujesz całkowitą pewność. To samo jeśli chodzi o sprawy związane z wyborem partnera w biznesie. Polecam w takim wypadku firmę http://warynski.pl/ który w tej tematyce ma sporo do zaoferowania.
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 43
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:15

Re: Inwestowanie

Post autor: malutka_alutka »

omenga pisze: ↑26 paź 2019, 14:00 Obecnie Ci, którzy prowadzą swoje działalności wykorzystują nowoczesne technologie. Wiele różnych gałęzi przemysłu z nich korzysta. Jedną z nich jest drukowanie czy modelowanie w 3D. Ma ono zastosowanie chociażby w branży motoryzacyjnej, medycznej czy elektronicznej a jest ich znacznie więcej. Takie druk przestrzenny znacznie ułatwia wiele prac, jak i pozwala na wyeliminowanie niechcianych rzeczy na przykład jeszcze przed etapem produkcji. Tutaj https:/cms-system.com.pl/ technologia/uslugi-3d-zastosowanie-w-praktyce/ znajdziesz wiele wiadomości na temat zastosowania tego druku w praktyce. Warto zapoznać się z treścią.
Oczywiście masz rację. Ale nowoczesne technologie to też proste udogodnienia, np. wyszukiwanie głosowe czy voice control. Dzięki tym technologiom w smartfonach można w szybki sposób wyszukiwać informacje w sieci i sterować urządzeniem komendami głosowymi.
Awatar użytkownika
szparag
Posty: 62
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:04

Re: Inwestowanie

Post autor: szparag »

Aktualnie rozważamy różne możliwości inwestycyjne i jedną z nich jest wynajem działki pod działalność. Wiem, że pewniej było by kupić ale na chwilę obecną nie stać nas na zakup działki i rozkręcenie biznesu. A tak się składa, że nasz znajomy sam wynajmuje działkę i jest z takiego układu bardzo zadowolony. Podesłał nam nawet link https://szukajlokum.pl/dzialki/wynajem gdzie sam znalazł dla siebie działkę do wynajęcia
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Inwestowanie

Post autor: magra »

Każdy ma swój sposób na pomnażanie pieniędzy. Na pewno warto odwiedzać regularnie portale inwestycyjne. Znajdziecie tam bowiem nie tylko wiele praktycznych informacji, ale również pomysły na inwestowanie, które przynosi duże zyski.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2020, 18:09

Re: Inwestowanie

Post autor: AbiUbu »

Inwestowanie wymaga sporej wiedzy o biznesie, a ten jest mocno podbudowany na prawie spółek handlowych. Aby się w tym gąszczu odnaleźć, a więc podejmować właściwe decyzje biznesowe, trzeba cały czas rozwijać swoją wiedzę. Trafiłem ostatnio na świetne miejsce, któe może w tym pomóc, mianowicie blog pewnej kanclearii prawnej. Szukałem, co to jest free float.
gośka53

Re: Inwestowanie

Post autor: gośka53 »

W temacie inwestowania jestem na początku drogi, ale chciałam zapytać o kryptowaluty, bo dużo się o tym mówi. Gdzie je kupować, który kantor jest najlepszy? Jak realizować szybko transakcje? Ja znalazłam kantor, który oferuje darmowy portfel https://cash.tokeneo.com/pl. Podobno łatwiej się robi przelewy, a samo założenie konta jest proste.
Awatar użytkownika
ewela02121
Posty: 49
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Re: Inwestowanie

Post autor: ewela02121 »

Myślicie o tym, aby zainwestować we własną spółkę? Możecie ją założyć lub przykładowo możecie kupić gotową spółkę. Gdybyście chcieli sprawdzić sobie szczegółowe informacje, to polecam zajrzeć na ofertę firmy https://www.tgc.eu/specjalizacje/prawo-spolek która między innymi zajmuje się prawem spółek.
ałuś

Re: Inwestowanie

Post autor: ałuś »

Inwestować trzeba w różne rzeczy, szczególnie jeśli jest się przedsiębiorcą. Teraz nowe technologie dają naprawdę potężne możliwości. Doskonałym przykładem jest druk przestrzenny. Jest on obecnie wykorzystywany w różnych branżach. Jest obecnie sporym ułatwienie w przemyśle i ma coraz większe możliwości. Wiele w tym temacie znaleźć można na stronie https://ikampinos.pl/artykul/druk-w-3d/561747 .
Źrebak21

Re: Inwestowanie

Post autor: Źrebak21 »

gośka53 pisze: ↑25 wrz 2020, 20:10 W temacie inwestowania jestem na początku drogi, ale chciałam zapytać o kryptowaluty, bo dużo się o tym mówi. Gdzie je kupować, który kantor jest najlepszy? Jak realizować szybko transakcje? Ja znalazłam kantor, który oferuje darmowy portfel https://cash.tokeneo.com/pl. Podobno łatwiej się robi przelewy, a samo założenie konta jest proste.
Istnieje wiele różnego rodzaju kantorów. Sprawdźcie sobie np. https://rankingkantorow.pl/. Tam jest napisane wszystko co i jak, macie informacje o najlepszych kantorach.
Awatar użytkownika
megi02
Posty: 175
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: Inwestowanie

Post autor: megi02 »

Inwestowanie to temat, do którego trzeba podejść ostrożnie. W przeciwnym razie możesz szybko stracić swoje oszczędności. Moim zdaniem warto przy tej okazji skorzystać z oferty dostępnej na stronie: https://ipopema.pl/ . Firma ma duże doświadczenie, więc warto jej zaufać.
PawelJankowski

Re: Inwestowanie

Post autor: PawelJankowski »

Inwestycje w kryptowaluty mogą być atrakcyjne ze względu na potencjał zysków, jaki oferują. Jednakże, nie należy zapominać, że rynek ten jest wyjątkowo zmienności i cenowa hossa może szybko ustąpić miejsca spadkom. Z tego powodu ważne jest, aby podejść do inwestycji z rozwagą i dokładnie zrozumieć ryzyko. Tutaj https://egera.com/pl/ znajdziecie giełdę kryptowalut.
ODPOWIEDZ