Gdzie na prawo jazdy w Poznaniu?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 97
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:42

Gdzie na prawo jazdy w Poznaniu?

Post autor: maksik »

Czy możecie polecić gdzie w Poznaniu warto zapisać się na naukę jazdy? Jak wpisuję w wyszukiwarkę nauka jazdy kat b poznań okazuje się, ze wyników szkół jest bardzo dużo. Opinie różne. Czym sugerować się przy wyborze szkoły? Zależy mi na tym by zaliczyć egzamin za pierwszym razem. Możecie kogoś polecić?
karoliś

Re: Gdzie na prawo jazdy w Poznaniu?

Post autor: karoliś »

W sumie ja też patrzę na to, która szkoła jazdy w poznaniu ma najlepszą zdawalność i powiem Wam szczerze, że zdania na ten temat są podzielone. Myślę jednak, że spróbuję tak, jak jest, czyli z OSK PEGAZ. Podobno mają bardzo dobre wyniki, więc może i u mnie się sprawdzą. Co mówicie?
Fąfer

Re: Gdzie na prawo jazdy w Poznaniu?

Post autor: Fąfer »

W Poznaniu znam naprawdę świetną szkołę nauki jazdy Autodrive https://autodrive.com.pl/home/. Robiłam tam kurs i ja i mój chłopak i oboje byliśmy bardzo zadowoleni. Instruktorzy fajni i sympatyczni, plac manewrowy blisko ośrodka WORD, czyli każdy wyjazd to jazda trasą egzaminacyjną. Pracujemy w trybie zmianowym, ale na szczęście w tej szkole można umawiać się na nietypowe godziny, np. o 22. Są bardzo elastyczni pod tym względem. Egzamin zdaliśmy bez większych problemów, więc widać, że dobrze nas nauczyli.
Awatar użytkownika
megi02
Posty: 175
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: Gdzie na prawo jazdy w Poznaniu?

Post autor: megi02 »

Nigdy nie można prowadzić samochodu po alkoholu, no ale niestety wiele osób o tym zapomina i wtedy tylko może pomóc jazda po alkoholu adwokat - https://jazdapopijaku.pl/ . Mogę polecić Wam zarówno bloga, jak i samego adwokata, ponieważ był w stanie pomóc osobie w mojej rodzinie, jeśli chodzi o walkę o Wasze prawo jazdy.
Violuś

Re: Gdzie na prawo jazdy w Poznaniu?

Post autor: Violuś »

Wszystko zależy od tego jaką kategorie prawa jazdy potrzebujecie. Mój brat nie tak dawno potrzebował prawo jazdy kategorii T - to prawo jazdy na traktor.Wszyscy byliśmy w szoku bo myśleliśmy ,że wystarczy prawo jazdy na samochód ciężarowy by prowadzić traktor, okazuje się ,że nie.Na jednym z blogów - jednego ze znany ubezpieczycieli - Unilink - https://unilink.pl/porady/jak-uzyskac-p ... na-traktor , znaleźliśmy wiele ciekawych informacji na ten temat.W zasadzie takie kompendium wiedzy.
Awatar użytkownika
Balbina
Posty: 64
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:21

Re: Gdzie na prawo jazdy w Poznaniu?

Post autor: Balbina »

Ja robiłam akurat kurs w sprawdzonej szkole, do której kontakt można znaleźć na stronie https://www.zdajprawko.pl/. Polecam ich w 100%! Nigdy wcześniej nie jeździłam samochodem, a mimo to nie miałam problemów żeby szybko nauczyć się podstaw. Egzamin również nie był problemem :)
ODPOWIEDZ