Fundacja Szlachetny Gest

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
lejnamur
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2019, 22:21

Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: lejnamur »

Zastanawiam się, czy jest wiele osób wśród nas, które wspierają instytucje charytatywne. Przeglądając internet, trafiłam na adres Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Bardzo cenna jest ich misja, która sprawia, że ciężko chore dzieci mają szansę na wyzdrowienie. Ja już wpłaciłam na ich rzecz pewną kwotę i Was również do tego zachęcam.
Awatar użytkownika
Duśka12
Posty: 20
Rejestracja: 26 cze 2019, 13:37

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: Duśka12 »

Też ich wspieram, bo to co robią to coś wspaniałego. Trudno jest sobie wyobrazić co czują teraz te dzieciaki, a pomoc Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ jest nieocenionym wsparciem dla zatroskanych rodziców. W pełni będą mogli wykorzystać czas spędzony z dzieckiem, nie martwiąc się o fundusze na leki czy leczenie. Jednak tutaj ważne zadanie spełniają darczyńcy. Bez nich może się to nie udać. Dlatego pomagajmy!
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: Grażka »

Według mnie również bardzo dobrym sposobem na to, żeby komuś pomóc, są różnego rodzaju Zbiórki pieniędzy - Facebook na przykład umożliwia utworzenie takiej zbiórki na dowolny cel z okazji urodzin użytkownika. Czy ktoś z Was ma już może jakieś doświadczenie w organizowaniu takich zbiórek?
kapiś9494

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: kapiś9494 »

Jestem zdania, że przy zakładaniu fundacji warto skorzystać z pomocy specjalistów. To, co dla nas może wydawać się błahe w rzeczywistości wcale nie musi takie być. Warto także przeanalizować i przeliczyć sobie to, czy spółka w naszym kraju będzie opłacalna. Może okazać się, że fundacja prywatna w Holandii będzie dla nas zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem. Wejdźcie sobie na stronę https://pla.partners/fundacja -w-holandii/ po pomoc oraz po wszelkiego rodzaju informacje, z których warto będzie sobie skorzystać.
ODPOWIEDZ