Firma kurierska

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
szparag
Posty: 62
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:04

Firma kurierska

Post autor: szparag »

Założyliśmy z mężem firmę, która zajmuje się produkcją materacy, kołder ogólnie pościeli. I mąż stwierdził,że trzeba by coś zmienić i rozszerzyć asortyment na teren całej Polski i nie tylko (myślał także o Wielkiej Brytanii). Naczytał się w internecie, że to się opłaca, gdyż w Polsce szyją lepiej. Ok w sumie to ma rację, tylko zostaje kwestia transportu. Przydała by się firma kurierska działająca na tych terenach. Najważniejsze, aby byli solidni i dowozili towar pod same drzwi
Awatar użytkownika
sankesowa
Posty: 67
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:50

Re: Firma kurierska

Post autor: sankesowa »

Coraz więcej osób prywatnych i firm chętnie korzysta z usług brokerów kurierskich. Trzeba jednak mieć na uwadze, że firma firmie nierówna, dlatego przed skorzystaniem z usług danego brokera warto sprawdzić opinie na jego temat, zapoznać się dokładnie z cennikiem i całą ofertą, jaką prezentuje. Warto się upewnić, czy broker kurierski oferuje swoim klientom obsługę klienta. Jeśli jej nie ma, to w sytuacji gdy z naszą paczką będą jakieś problemy nikt nam nie pomoże, jeśli będziemy chcieli zareklamować usługę lub uzyskać dodatkowe informacje.
Awatar użytkownika
lejnamur
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2019, 22:21

Re: Firma kurierska

Post autor: lejnamur »

Cześć, poszukuje jakiegoś taniego kuriera, bez konieczności podpisywania umowy - najlepsze rozwiązanie, lub z umową na zasadzie ilość przesyłek, płatność, niekoniecznie abonamentowa, bo mamy takie miesiace w których nie robimy żadnych zleceń wysyłkowych. Ofert w internecie jest bardzo dużo, ale chciałbym poznać opinię osób które takie rozwiązania poznały na własnym organiźmie, bo już mnie trafia zamawiania kurierów przez infolinię lub przez strony www bo ceny paczek w taki sposób sa nieziemsko wysokie.
Awatar użytkownika
omenga
Posty: 164
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:33

Re: Firma kurierska

Post autor: omenga »

My jesteśmy zadowoleni z DPD, ale inpost też ma fajne oferty.
Awatar użytkownika
Zenobi
Posty: 115
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:00

Re: Firma kurierska

Post autor: Zenobi »

Jako firma wysyłam paczki między innym do Wielkiej Brytanii za pośrednictwem przewoźnika Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ . Oferują świetne pakiety biznesowe, a co za tym idzie bardzo korzystne ceny i świetne warunki umowy. Nic więcej w tej kwestii chyba nie trzeba. Wywiązują się ze swoich obowiązków doskonale. Można określić ich ofertę dosłownie w trzech słowach- tanio, szybko i skutecznie. Dla każdego klienta to jest chyba najważniejsze.
ODPOWIEDZ