Film poklatkowy czy filmowanie z drona?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
słoń

Film poklatkowy czy filmowanie z drona?

Post autor: słoń »

Od kilku dni poszukuję ciekawego pomysłu na uwiecznienie postępów prac budowlanych. Takie inwestycje najczęściej rozciągnięte są w czasie a ja chciałbym aby zachowane były także szczegóły. Tutaj http://build-lapse.com/ znalazłem właśnie takie rozwiązania, które uważam za warte zainteresowania. Jednak nie wiem na które się zdecydować. Możecie coś podpowiedzieć? Korzystaliście może?
buliś

Re: Film poklatkowy czy filmowanie z drona?

Post autor: buliś »

Myślę, że warto sprawdzić czy filmowanie z drona w danym projekcie się sprawdzi czy też nie. Oczywiście nie trzeba zaraz kupować sprzętu. Można zerknąć sobie tutaj https://ironsky.pl/oferta/film-i-fotografia-z-drona/ i znaleźć ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o tego typu sprzęt. Przede wszystkim uważam, że należy postawić na jakość. Jest tam wiele różnych modeli, które można wynająć.
ODPOWIEDZ