endodoncja

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 45
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:02

endodoncja

Post autor: deborah »

Dzień dobry, endodoncja Kraków - jakiego stomatologa możecie mi polecić?
Miśka

Re: endodoncja

Post autor: Miśka »

Nie ma tragedii - zależy jaki masz próg bólu, dobre znieczulenie i można to jakoś przejść, im wcześniej zostanie zrobione tym lepiej, nie warto zwlekać - sama miałam leczone kanalowo kilka zebów. W zasadzie bałąm się jedynie przy pierwszych, potem wiedziałam, ze nie będzie to bolesne.
W gabinetach stomatologicznych obecnie mają wiele możliwości znieczuleń.
Mogę Wam polecić dobrego stomatologa w Gdańsku:
https://www.klinikastomatologiczna.com. ... kroskopem/

Leczylam tam zęby kilka razy.
ponoć

Re: endodoncja

Post autor: ponoć »

No ja ostatnio miałam leczone zęby endodontycznie u stomatologa Wojciecha Klonowskiego https://www.klonowski-krakow.pl/uslugi/ ... odontyczne w Krakowie. To świetny specjalista, który zna się na tym, co robi, ma doświadczenie i kompleksowe usługi. Serdecznie wam go polecam, w ogóle u niego dowiedziałam się, że do dentysty na kontrole powinno się przychodzić co najmniej dwa razy do roku, a nie tylko raz, jak sadziłam do tej pory: https://www.klonowski-krakow.pl/porady/ ... tomatologa
ODPOWIEDZ