Dodatkowe zarobki w internecie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Dodatkowe zarobki w internecie

Post autor: Grażka »

Moim zdaniem zdecydowanie lepszym sposobem na to, żeby zarobić dodatkowe pieniądze, jest wyjazd do pracy za granicę. Na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-vichy/ możecie sobie przejrzeć oferty takiego zatrudnienia w Vichy we Francji ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
Elenka
Posty: 53
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:47

Re: Dodatkowe zarobki w internecie

Post autor: Elenka »

Jeśli chcesz mieć dodatkowe zarobki, to pomyśl o znalezieniu kolejnej pracy. Wiele ogłoszeń o pracę ma agencja pracy tymczasowej w Krakowie http://www.dekrapraca.pl/ . Oferty są też skierowane do obcokrajowców. Ogłoszenia są atrakcyjne, dlatego można zarobić sporą sumę pieniędzy. Jeśli już nie będziesz potrzebował pracy, to możesz zrezygnować.
asia614

Re: Dodatkowe zarobki w internecie

Post autor: asia614 »

Zamiast dodatkowych zarobków najlepiej pojechać do pracy za granicę. Na taką pracę decyduje się od jakiegoś czasu naprawdę sporo osób. Na tej stronie http://hollandcontracting.pl znalazłem nawet kilka fajnych propozycji i rozważam teraz taką opcję, bo opłaca się.
ODPOWIEDZ