Dobry projektant

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
thug1
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2019, 17:21

Dobry projektant

Post autor: thug1 »

Część, ostatnio siostra poleciła mi najlepszego projektanta w Warszawie. Chodzi tutaj o http://www.projektowaniewnetrzwarszawa. ... -warszawa/ . Mają najlepszych fachowców, którzy szybko i sprawnie zajmą się Twoim wnętrzem. Polecam te rozwiązanie!
Kto umiejętnie milczy, wydaje się zwykle mądrzejszy niż jest.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 423
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Dobry projektant

Post autor: Kamara »

Aha. Projektantów nie brakuje. A skoro jest najlepszy, to pewnie też i najdroższy.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 239
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:30

Re: Dobry projektant

Post autor: Bodzio12 »

Ja z kolei znam i polecam serdecznie studnio wnętrz Projektowanie wnętrz Gdańsk oni to profesjonalni i najlepsi architekci. Zobaczcie na zdjęcia ich prac a sami się przekonacie. I mają bardzo atrakcyjną ofertę. Polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
natusia
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:47

Re: Dobry projektant

Post autor: natusia »

Coś o tym wiem. Niestety mimo wielu ofert na rynku, ciężko jest zdecydować się na konkretnego projektanta. Mnie akurat interesowały projekty biur warszawa więc tym bardziej było mi trudno znaleźć specjalistów w swoim fachu. Z polecenia zdecydowałam się na pomoc Golden Room i powiem wam, że to był trafny wybór.
Krzyś

Re: Dobry projektant

Post autor: Krzyś »

Ja w Trójmieście natrafiłem na świetnych specjalistów od projektowania wnętrz, więc z czystym sumieniem mogę ich polecić https://www.flize-gres.pl/projektowanie-wnetrz.html. Zajmują się ogólnie wszystkim co związane z remontami, dlatego tak naprawdę możesz u nich nie tylko zgłosić się po projekt, ale również po całą jego realizację.
Gożdz25

Re: Dobry projektant

Post autor: Gożdz25 »

Uważam ,że na rynku projektów jest tak dużo projektów budowlanych ,że absolutnie nie trzeba zlecać wykonania projektu indywidualnego. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość , poświęcić trochę czasu i energii - i szukać. My szukaliśmy 4 miesiące aż w końcu mamy - projekt o nazwie hiacynt - https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt. To bardzo funkcjonalny dom średniej wielkości, takiego szukaliśmy.
ODPOWIEDZ