Dobre wędliny

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
marlenka
Posty: 94
Rejestracja: 30 kwie 2019, 15:39

Dobre wędliny

Post autor: marlenka »

Hej czy ktoś kupował wędliny w https://www.facebook.com/Chata-Smaku-Si ... 130885282/? Pytam gdyż niedawno przeprowadziłam się w te okolice i podobno właśnie tutaj mają bardzo dobrej jakości wędliny?
Awatar użytkownika
Kasandra
Posty: 24
Rejestracja: 02 mar 2020, 14:26

Re: Dobre wędliny

Post autor: Kasandra »

Jeśli ktoś bardzo lubi wędliny to z pewnością skorzysta, bo ja próbuję się w ogóle od mięsa odzwyczajać. Tak na próbę nawet chcę zamówić sobie dietę pudełkową wegetariańską z rybą https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/wegetarianska-z-ryba , która zapozna mnie z nowymi smakami. Sama nie potrafię komponować posiłków, a już nie chcę odżywiać się byle jak. Dlatego zdecydowałam się na catering.
Grażka85

Re: Dobre wędliny

Post autor: Grażka85 »

Ja uwielbiam dobre wędliny i jeżeli mam już zamawiać na rożne imprezy czy święta to wolę zamawiać bezpośrednio u producenta. Najczęściej takie wędliny, mięsa, kiełbaski, kabanosy czy kaszanki zamawiam w firmie https://borowinabroszki.pl/. Firma oferuję wędliny „jak dawniej” czyli mamy tu ten „smak” i wędlinka może poleżeć i nic się z nią nie robi jak z wędliną z supermarketu, która na drogi dzień jest obślizgła i już nie pachnie tak ładnie.
grubalinka22

Re: Dobre wędliny

Post autor: grubalinka22 »

Bardzo dobre wiejskie wyroby mięsne dostaniecie od producenta z Birczy. Ja kupowałam tam niedawno swojskie wędliny i naprawdę jest to wysoka jakość produktów. Smaczne i świeże. Polecam serdecznie.
ODPOWIEDZ