Czyszczenie wymienników ciepła

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
danduś

Czyszczenie wymienników ciepła

Post autor: danduś »

Szukasz firmy zajmującej się czyszczeniem wymienników ciepła? Polecam firmę Phe-Service. Zajmują się tą usługą od wielu lat i mają bardzo duże doświadczenie. Pomogą Ci jeśli masz wymienniki Alfa Lavel, Tranter, Gea, APV, Cetetherm, Fischer i wielu innych.
Wózkowy

Re: Czyszczenie wymienników ciepła

Post autor: Wózkowy »

Akurat ja się na tych sprawach za bardzo nie znam i jestem zdania, że jak najbardziej istotną sprawą jest to aby wiedzieć jaką w ogóle pompę ciepła najlepiej jest wybrać. Jak dla mnie pompa ciepła monoblok jest bardzo fajnym rozwiązaniem, gdyż lubię korzystać ze sprzętu, który jest bardzo wysokiej jakości.
Felix

Re: Czyszczenie wymienników ciepła

Post autor: Felix »

Jakoś nie słyszałem nigdy o takich pracach ale jak widać są one na pewno bardzo ważne. Akurat ja niedawno jeszcze myślałem o montażu pompy ciepła Kaisai ale mimo wszystko rozmyśliłem się. Nie wiem do końca czy jest to dobry produkt i jakoś nie chciałem kupować takiego urządzenia w ciemno.
ODPOWIEDZ