ciekawa reklama dla firmy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
gość

ciekawa reklama dla firmy

Post autor: gość »

DObrze jest zainteresowac się odpowiednia reklamą. Teraz modne są flagi reklamowe, wystawy z ulotkami, czy ścianki. To wszystko bardzo się przydaje w reklamie. Z tego co zauwazyłem to tutaj https://www.retio.pl/ firma ma w swojej ofercie własnie takie rzeczy. Sa starannie wykonane więc warto w to zainwestować..
Awatar użytkownika
błyskotka
Posty: 69
Rejestracja: 27 lut 2020, 18:05

Re: ciekawa reklama dla firmy

Post autor: błyskotka »

W tej kwestii reklama sieciowa jest bardzo elastyczna dając wiele możliwości dotarcia z przekazem do potencjalnych odbiorców. Agencja http://capability.pl/ działa dla mnie w tym zakresie. W marketingu internetowym zrealizowali już dużo mając odpowiednią wiedze jak i doświadczenie. Mojej firmie, bezproblemowo zwiększali zainteresowanie, utrzymując jednocześnie wysoki poziom zaufania i wiarygodności.
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: ciekawa reklama dla firmy

Post autor: jubiler »

Na dobrą sprawę jest wiele różnych form reklam, ale także w przypadku prowadzenia sklepu internetowego warto wiedzieć jak zatrzymać użytkownika. Właśnie dlatego jak tylko przeczytałem wpis https://push-ad.com/blog/marketing-auto ... e-wracali/ to już wiem, że marketing automation jest świetnym narzędziem.
woliś

Re: ciekawa reklama dla firmy

Post autor: woliś »

A tutaj https://www.infobrokering.com.pl/baza-lekarzy już zaglądaliście? Mają tam bazy różnych firm. Warto się tam na spokoje rozejrzeć, bo jest tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Trzeba po prostu wybrać bazę potencjalnych klientów, bo dzięki temu można dobrze ją wykorzystać.
Edduś

Re: ciekawa reklama dla firmy

Post autor: Edduś »

Ważną częścią reklamy każdej firmy powinny być działania w Internecie. Większość klientów szukają danego produktu, czy usługi, odpala wyszukiwarkę i w ten sposób wybiera. Na stronie tej agencji https://www.greenweb.pl/ jest wiele ciekawych artykułów o tym, jak sprawnie prowadzić marketing internetowy.
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: ciekawa reklama dla firmy

Post autor: mik91 »

Może fajne naszywki Kraków będą tutaj dobrym pomysłem? Zdecydowanie robią ogromne wrażenie, a dodatkowo mogą sprawić, że klienci zwrócą uwagę na Ciebie. Zachęcam zatem do zajrzenia na stronę https://grafihaft.pl/gadzety-reklamowe/ gdzie trafisz na świetne propozycje i możliwości, które pozwolą Ci na jak najlepsze dotarcie do wszelkich klientów.
Sławomir

Re: ciekawa reklama dla firmy

Post autor: Sławomir »

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,in ... 59092.html , na której znajdziecie interesujący artykuł dotyczący influencer marketingu. Według mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie, z którego sam korzystam.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: ciekawa reklama dla firmy

Post autor: Grażka »

A czy Waszym zdaniem warto zainwestować w duże flagi reklamowe na masztach przed firmą? Ostatnio widziałam, że w firmie https://www.maszty.com.pl/maszty-aluminiowe-8m.html można takie długie maszty zamówić. Co Wy na to? Czy ktoś z Was korzysta z takiej formy reklamy?
Jeżynka

Re: ciekawa reklama dla firmy

Post autor: Jeżynka »

Generalnie uważam, że warto inwestować w każdy rodzaj reklamy, nigdy nie wiadomo co zadziała. Ja co roku w tym miejscu https://ateko.pl/kategoria/kalendarze/k ... e-biurkowe zamawiam kalendarze biurkowe z reklamą mojej firmy, które potem trafiają do klientów i stoją na ich biurkach. Wiem, że oni doceniają taki sposób reklamy, bo wracają i czasem też przyprowadzają ze sobą nowych klientów.
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: ciekawa reklama dla firmy

Post autor: Ogrodnik78 »

Witam, zależy mi na rozbudowie firmy i nawiązaniu współpracy z innymi firmami. Od niedawna działam w transporcie. Kolega doradził mi bazy firm, jednak nie wiem jak sprawdza się to w praktyce https://www.infobrokering.com.pl/baza-f ... sportowych
Jak sądzicie? Chętnie poznam Wasze opinie.
Awatar użytkownika
kagatka
Posty: 54
Rejestracja: 26 sie 2020, 15:37

Re: ciekawa reklama dla firmy

Post autor: kagatka »

Według mnie to szeptanka, bo ta pozwala dotrzeć do odbiorców cicho, niepostrzeżenie, nie zwracając przy tym uwagi konkurencji. Tu agencja http://womm.com.pl/ działa dla mnie dokładnie tą techniką i to w dokładnie taki sposób, czego efekty widzę po większej ilości wyświetleń strony firmy.
Kondzio

Re: ciekawa reklama dla firmy

Post autor: Kondzio »

Social media oferują wiele różnych formatów reklamowych, takich jak zdjęcia, filmy, reklamy dynamiczne, reklamy na Instagram Stories, reklamy wideo na TikToku itp., co pozwala dostosować przekaz do potrzeb kampanii. Warto inwestować w reklamę w social mediach. Tutaj https://www.strzelce360.pl/artykul/6348 ... ojej-marki dużo porad w tym temacie można znaleźć.
ODPOWIEDZ