BHP

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Bożydar
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2022, 19:39

BHP

Post autor: Bożydar »

Czy ktoś z Was prowadzi firmę i starał się o certyfikat ISO związany z BHP? Chodzi o taki certyfikat: https://www.adees.net/iso_45001.php Czy udało się Wam go zdobyć za pierwszym razem? Jak długo się o niego staraliście? Czy sami wszystkie formalności ogarnialiście czy mieliście jakąś zewnętrzną pomoc? Każda rada się przyda, więc jeśli zechcecie się podzilić, to będzie super :)
Rumcajs

Re: BHP

Post autor: Rumcajs »

W sumie ja tak naprawdę dopiero od jakiegoś czasu interesuję się kwestiami związanymi z BHP, ale również jestem zdania, że bardzo ważną opcją jest to aby każdy z nas wiedział gdzie kupić znaki bezpieczeństwa. Jak coś to na pewno w sklepie https://znaki-bhp.pl/ są one dostępne bez żadnego problemu.
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 478
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: BHP

Post autor: meryntrant »

Jeżeli mogę Wam doradzić, to ostatnio widziałam sporo produktów BHP na stronie tego sklepu msv24.pl . Mają tam buty ochronne i odzież roboczą, ale też rękawice i akcesoria na głowę. Zerknijcie, A może akurat coś przypadnie wam tam do gustu.
Awatar użytkownika
natusia
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:47

Re: BHP

Post autor: natusia »

Moim oczekiwaniom sprostała firma https://www.ekofit.pl/ Nikt tak dobrze nie prowadził u nas szkolenia z BHP, jak własnie oni. Generalnie to mają szeroki zakres usług - sami sprawdźcie
Gość

Re: BHP

Post autor: Gość »

Wiem że przepisy BHP wymagają też odpowiedniego oznakowania, właśnie szukam jakie podstawy drogowe będą dobre do takich znaków. Może znacie jakieś dobre oferty na takie podstawy?
ODPOWIEDZ