Antywirus-jaki?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
omenga
Posty: 164
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:33

Antywirus-jaki?

Post autor: omenga »

Hej ja mam pytanie jak w temacie. Muszę rozejrzeć się za jakimś antywirusem a nie mam na ten temat pojęcia. Możecie podpowiedzieć czym najlepiej kierować się przy wyborze? Z góry dzięki za wskazówki.
Awatar użytkownika
Bunia
Posty: 32
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:18

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: Bunia »

Ja już od kilku lat korzystam z tego oprogramowania antywirusowego https://gdata.pl/ . Wychodzę z założenia, że warto zainwestować w odpowiednią i co najważniejsze skuteczną ochronę swoich danych przed atakami w sieci. To wielokrotnie nagradza ochrona. Wejdź sobie na stronę w wolnym czasie i poczytaj na ten temat.
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: Ogrodnik78 »

Moim zdaniem najlepiej jest się wesprzeć pomocą rankingów antywirusowych, które po każdej aktualizacji starają się podawać rzetelne dane na ich temat. Aktualnie w większości rankingów króluje bitdefender, więc to na niego warto się zdecydować https://bitdefender.pl/.
Awatar użytkownika
lopuret66
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2020, 6:37

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: lopuret66 »

Z tego co się orientuję to jednym z lepszych jest NOD


_____________________
nietrzymanie moczu leczenie
zoś

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: zoś »

Ogrodnik78 pisze: ↑30 cze 2020, 21:07 Moim zdaniem najlepiej jest się wesprzeć pomocą rankingów antywirusowych, które po każdej aktualizacji starają się podawać rzetelne dane na ich temat. Aktualnie w większości rankingów króluje bitdefender, więc to na niego warto się zdecydować https://bitdefender.pl/.
coś o nim słyszałam
Awatar użytkownika
stella
Posty: 58
Rejestracja: 17 lut 2020, 17:37

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: stella »

A ja mam aplikację która świetnie uzupełnia każdego antywirusa czyli usecrypt https://www.dobreprogramy.pl/usecrypt-m ... 455846529a . Zazwyczaj kradzież telefonu oznacza również dostęp do danych – wiadomości, zdjęć, plików – zarówno tych zapisanych, jak i usuniętych. UseCrypt Messenger skutecznie broni się przed dostępem do danych dzięki niezależnemu sposobowi szyfrowania bazy danych własnej aplikacji.
ODPOWIEDZ