Spawa o alimenty

Wszyscy mamy jakieś problemy, jedni z urzędami, inni z prawem. Dzielimy się poradami, opiniami o kancelariach, podpowiadamy, gdzie szukać pomocy.
Awatar użytkownika
KamilaK
Posty: 11
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:06

Spawa o alimenty

Post autor: KamilaK »

Witam
Czy możecie polecić prawnika, który zajmuje się sprawami o alimenty?
Awatar użytkownika
AgnieszkaK
Posty: 10
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:18

Re: Spawa o alimenty

Post autor: AgnieszkaK »

Jeśli potrzebujesz pomocy ze strony Kancelarii Prawnej to sprawdź na tej stronie www. Specjaliści z Kancelarii Hilarowicz pomogli mojemu bratu w sprawie rodzinnej. Z tego co się orientuje to sprawa o alimenty, jest sprawą z zakresu prawa rodzinnego. Warto więc się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
asanka
Posty: 76
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:13

Re: Spawa o alimenty

Post autor: asanka »

Dochodzenie alimentów jest często niełatwym zadaniem. Szukanie profesjonalnej pomocy prawnej to bardzo dobry krok. Jeśli chodzi o prawo rodzinne i opiekuńcze to www.radcaprawny-trojmiasto.pl/prawo-rodzinne-i-opiekuncze/ będzie z pewnością pomocny. Warto polegać na kimś z doświadczeniem.
tuśka

Re: Spawa o alimenty

Post autor: tuśka »

Nie wiem czy wiecie, ale alimentów można żądać nie tylko od rodziców, ale również od dziadków. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj https://zycieseniora.com/finanse/alimenty-od-dziadkow . Jest tam bowiem namiar na ciekawy artykuł, który może okazać się niezwykle przydatny. Trzeba bowiem przede wszystkim dokładnie wszystko posprawdzać.
Tibuś

Re: Spawa o alimenty

Post autor: Tibuś »

Walka o alimenty na dziecko nigdy nie jest sprawą ani łatwą, ani przyjemną. Często rozwodzimy się w gniewie i walczymy tak naprawdę o każdą złotówkę. W takich sytuacjach nieoceniona jest pomoc dobrego prawnika, ktróy również będzie pełnił rolę mediatora. Sama korzystałam w takiej sytuacji z pomocy https://www.kancelaria-walterowicz.pl/, bardzo jestem zadowolona z tej współpracy.
błażej

Re: Spawa o alimenty

Post autor: błażej »

Możesz u nich podpytać https://cejrowski.pl/ , doświadczony i skuteczny adwokat od spraw nawet tych beznadziejnych - udaje mu się w sprawach rozwodowych czy alimentacyjnych, podziale majątku pomóc jak mało kto. Do tego spora wiedza i empatia - łatwiej będzie w batalii o jak największe pieniądze
wośkal

Re: Spawa o alimenty

Post autor: wośkal »

O Panu Cejrowskim nie raz już słyszałam, warto zaufać jego wiedzy bo klienci chwalą go i to w różnych sprawach jakie dla nich prowadził, czy choćby podpowiadał. Mnóstwo wygranych, zaufanie tych, którzy do niego przychodzą o wsparcie, doświadczenie i mega wiedza pomagają
Andżela

Re: Spawa o alimenty

Post autor: Andżela »

Ja w sprawie o alimenty korzystałam z pomocy Pana Tomasza Tomaszczyk z kancelarii JST i byłam zadowolona z tej współpracy. Jest konkretny i skuteczny w działaniach, widać, że wie co robi i zna się na rzeczy. Warto mieć kogoś takiego po swojej stronie. I co fajne, udziela porad online.
oopka

Re: Spawa o alimenty

Post autor: oopka »

Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale ze swojej strony mogę z czystym sumieniem polecić Legaleo - Kancelarię Wojas Pawlak. Naprawdę znają się na rzeczy. Mają duże doświadczenie. Da się to wyczuć i podczas przygotowań do sprawy, i podczas rozprawy w sądzie. Alimenty to zdecydowanie ich konik ;)
Woźny

Re: Spawa o alimenty

Post autor: Woźny »

Wiele osób zastanawia się, do kiedy należy płacić alimenty na dziecko. Prawo stanowi, że alimenty należne są do czasu, gdy dziecko może samodzielnie się utrzymać, co z reguły wiąże się z zakończeniem edukacji, ale nie zawsze. Więcej informacji na temat szczegółów prawnych znajduje się na https://jaw.pl/2024/05/do-jakiego-wieku ... -alimenty/ i jest to szczególnie ważne dla rodziców, których dzieci decydują się na dalszą naukę po osiągnięciu pełnoletniości.
ODPOWIEDZ