ubezpieczenie na zycie

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
Lovela2
Posty: 85
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

ubezpieczenie na zycie

Post autor: Lovela2 »

Ubezpieczenie na życie dla całej rodziny to bardzo wazna rzecz. Dlatego warto o to zadbać. Czy wy zainwestowaliście w takie ubezpieczenie? widziałam tutaj https://www.prudoradca.pl/ , bardzo ciekawą ofertę?
Awatar użytkownika
leosia
Posty: 10
Rejestracja: 20 lut 2019, 20:50

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: leosia »

Niedawno odbyłam takie spotkanie z młodym, przystojnym agentem, który zaskakiwał mnie swoją wiedzą. Otrzymałam kilka informacji, które ścięły mnie z nóg, ale jednocześnie otworzyły oczy na to, co może się wydarzyć. Wiadomo, że przeznaczenia nie oszukasz, jak w filmie, ale warto się skutecznie zabezpieczyć, żeby potem nie było płaczu. Zaproponował mi ubezpieczenie zdrowia i życia i właśnie zastanawiam się nad tym wariantem. Jak widzę, jakie przypadki chodzą po ludziach, to coraz bardziej jestem na tak!
Awatar użytkownika
Winiar34
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:56

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: Winiar34 »

Wiele rzeczy może się wydarzyć w życiu i warto zabezpieczyć siebie i swoich bliskich na różne okoliczności. Jest teraz masę ubezpieczycieli, którzy oferują przeróżne ubezpieczenia jak np. to https://multirisk.pl/ubezpieczenie-oc-w-zyciu-prywatnym/. Warto rozejrzeć się za takim, które będzie odpowiednie dla nas samych.
Awatar użytkownika
KondziXu_26
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:53

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: KondziXu_26 »

Oczywiście, że tak. Jestem bardzo odpowiedzialny pod tym kątem.
Czas ma to do siebie, przyjacielu, że kłamstwa zamienia w niejasności, niejasności w półprawdy, aż wreszcie półprawdy w szczerą prawdę.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: kasiakowa06 »

Najlepsze ubezpieczenia na życie tylko tutaj szczecin ubezpieczenia.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 88
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:24

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie zapraszam na stronę http://www.najlepsze-ubezpieczenie.pl/u ... nie-firmy/ znajdziesz tam najlepsze ubezpieczenia!
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 88
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:24

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: pieknyolek »

Zapraszam na stronę tanie ubezpieczenia szczecin
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: Grażka »

A czy są w sieci jakieś strony, na których zostały zebrane różne oferty ubezpieczeń na życie? Tak, aby można je sobie było wygodnie i szybko porównać? A może lepiej spotkać się z jakimś doradcą, który znajdzie dla nas najbardziej odpowiednia ofertę? Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 82
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:06

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: kozi44 »

Na prawdę spory wybór zakresu ubezpieczenia przy zakupie takiej polisy możecie znaleźć moim zdaniem tutaj https://cuk.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie . Jak najbardziej polecam wam zajrzeć do tej oferty szczególnie jeśli interesuje was kompleksowa ochrona w korzystnej cenie
śmieszka

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: śmieszka »

Moim zdaniem zdecydowanie warto wykupić tego rodzaju ubezpieczenie. Ja jednak zanim się na cos zdecyduję wolę sobie na ten temat poczytać. Tutaj https://www.rankingubezpieczennazycie.p ... a/145.html znalazłam dokładnie te informacje, które bardzo mnie interesowały. Nie lubię przepłacać więc od razu porównałam sobie oferty i ceny. Dzięki temu mogłam zdecydować się na najkorzystniejszą ofertę.
Wróżka2

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: Wróżka2 »

Wiecie co, jeśli o mnie chodzi, to moim zdaniem warto wolnej chwili zajrzeć sobie na stronę https://superpolisa.pl/partner/mtu/ ponieważ tam można przeczytać wiele ciekawych rzeczy na temat konkretnych ubezpieczycieli. Myślę że takie informacje pomogą wam później w podjęciu ostatecznej decyzji na temat ubezpieczenia.
panialo

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: panialo »

W tej kwestii sporo się nie zmieniło, ale można powiedzieć, że wiem, kto i co może Wam wykonać. To oczywiście nie kto inny, jak multiagencja ubezpieczeniowa Profeum z Rzeszowa. Chodzi o to, że oni doskonale znają się na tym, jak poszukać ubezpieczenia. Mają również informacje, kto jest nierzetelny i kogo nie należy polecać. Nie wyprowadzą was na manowce.
-----------
"

Ludzie są bardziej skłonni płacić za ubezpieczenie od terroryzmu niż za zwykłe ubezpieczenie, obejmujące między innymi terroryzm."
weri944

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: weri944 »

Poszukując pracy w ubezpieczeniach macie możliwość podjęcia współpracy z https://dfs24.pl/ . Tam znajdziecie wszystkie informacje odnośnie warunków. Można umówić się na spotkanie telefoniczne i jeśli obie strony zdecydują się podjąć dalsze kroki, to firma wysyła na szkolenie.
Gorzki

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: Gorzki »

Dla osób, które cenią sobie oszczędność czasu i pieniędzy, platforma https://www.balcia.pl/pl/ oferuje idealne rozwiązanie. Umożliwiając szybką wycenę ubezpieczeń przez internet, klient może w prosty sposób porównać oferty i wybrać tę najbardziej odpowiadającą jego oczekiwaniom, co sprawia, że zakup ubezpieczenia staje się prostszy niż kiedykolwiek.
ODPOWIEDZ