tanie palety kurierem

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
samantija
Posty: 98
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:51

tanie palety kurierem

Post autor: samantija »

Szukam najtańszych opcji nadania palety kurierem. Orientujecie się może która firma wypada najkorzystniej?
Awatar użytkownika
maniola
Posty: 159
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Re: tanie palety kurierem

Post autor: maniola »

Dokładnie nie wiem która firma wypadnie najlepiej bo wiesz, to się zmienia. Może tu https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem znajdziesz informację jak nadać palete kurierem. Ten portal jest poświęcony przesyłkom paletowym
Awatar użytkownika
quster
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

Re: tanie palety kurierem

Post autor: quster »

Ja ostatnio tak w ogóle to dowiedziałam się, że można opony kurierem nadać. Na https://apikurier.pl/jak-wyslac-opony-kurierem jest taka informacja. Dobrze wiedzieć, bo zawsze miałam problem z nadawaniem przesyłek o większych gabarytach
Iśka

Re: tanie palety kurierem

Post autor: Iśka »

Nie wiem jak to wypada cenowo, bo kurier kurierowi nierówny, ale kupowałam palety u https://www.paletymartex.pl i cenowo wypada bardzo fajnie, więc możesz obczaić.
Awatar użytkownika
Feeria
Posty: 60
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:01

Re: tanie palety kurierem

Post autor: Feeria »

Jak szukasz najtańszej opcji to popatrz na stronie brokera kurjerzy.pl. To największy broker kurierski w Polsce i mają bardzo szeroką ofertę. Wiem, że pośrednicza także jeśli chodzi o przesyłki paletowe. Na ich stronie są wszystkie potrzebne informacje. Jestem pewna, że będzie Ci się to opłacało.
Awatar użytkownika
becia
Posty: 64
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:10

Re: tanie palety kurierem

Post autor: becia »

Jeśli do paczki musicie dołączyć jakieś ważne dokumenty to w jaki sposób to robicie? Wkładanie do paczki nie zawsze jest możliwe przecież. Z tego co czytam to wtedy stosuje się tak zwane przylgi kurierskie, doczepione do paczki i tam wkłada się fakturę czy inny dokument. Przylga jest wytrzymała, nie ma możliwości aby w trakcie transportu została uszkodzona. To ważne i dla wysyłającego i dla odbiorcy. Im obydwojgu zależy aby ten dokument dotarł w idealnym stanie z przesyłką. Zobaczcie sami w jakiej cenie można je zakupić.
ODPOWIEDZ