Tania apteka internetowa

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
tulipan87
Posty: 79
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:11

Tania apteka internetowa

Post autor: tulipan87 »

Przede wszystkim apteki internetowe to ogromna wygoda. Nie musimy stać w kolejkach i narażać się na zarażenie jakąś chorobą. Możemy też na spokojnie przejrzeć skład leków i nikt nas nie pośpiesza, bo nie stoimy w kolejce. Ja ostatnio trafiłam na taką ofertę: https://www.apteka-leki.pl/ Można tam zamówić leki bez recepty oraz sprzęt potrzebny do leczenia. Myślę, że to ciekawa opcja. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
Awatar użytkownika
paula00
Posty: 48
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:19

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: paula00 »

Kupowałam tutaj kiedyś- niby spoko ale jednak wolę te stacjonarne, kiedy potrzebuję czegoś to idę i mam to od razu, a nie muszę czekać na paczkę. W dodatku farmaceuta zawsze może coś doradzić czy podpowiedzieć. Ja zawsze zerkam sobie dodatkowo na stronkę https://olekach.pl/, gdzie sprawdzam sobie która z najbliższych aptek jest w danym momencie czynna, a w razie potrzeby mogę wyszukać aptekę całodobową.
Awatar użytkownika
Melanie
Posty: 72
Rejestracja: 11 sty 2020, 23:38

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Melanie »

Tanio mogą teraz kupić swoje leki w DOZie seniorzy, w godzinach od 8 do 12. Mogą wtedy kupić swoje leki 20% taniej, więc to naprawdę spora zniżka. Wystarczy, że skończyli 60 lat.
Awatar użytkownika
panda90
Posty: 125
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:39

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: panda90 »

Ja też bardzo lubię robić zakupy w DOZ. Od dawna korzystam z ich oferty. Jest to sieć aptek, która jako jedna z pierwszych wprowadziła realizację e-recepty. Polecam.
ODPOWIEDZ