Tablet

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:52

Tablet

Post autor: magdap »

Cześć, od pewnego czasu zastanawiam się nad zakupem tabletu Getac f110. Być może ktoś z Was go posiada i poleca? Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
Awatar użytkownika
omenga
Posty: 164
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:33

Re: Tablet

Post autor: omenga »

Tablet warto zabezpieczyć przed atakami w sieci, a tych wiadomo jest coraz więcej. Mnie zależało na skutecznej ochronie i taką znalazłam na https://gdata.pl/mobile-security-android . Mój wybór był taki, ponieważ ta firma jest pionierem w dziedzinie tego typu oprogramowań. Jestem zadowolona z tego antywirusa i nie zamieniłabym go na żaden inny.
Bolek

Re: Tablet

Post autor: Bolek »

Sama elektronika jest bardzo przydatna i ja również lubię korzystać z takich urządzeń jak tablet. W sumie jak jeszcze czytałem na stronie https://www.thomas-it.pl/blog/czym-sa-t ... stosowania to myślę, że one również zaliczają się towarów podwójnego zastosowania. W końcu wpisują się w tą definicję.
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: Tablet

Post autor: Ogrodnik78 »

Jeśli zależy Ci na porządnym tablecie, który sprawdzi się świetnie zarówno przy przeglądaniu internetu, codziennych obowiązkach, a także w grach, to na pewno powinieneś zajrzeć na https://idream.pl/ipad/ipad-pro.html, gdzie znajdziesz ofertę świetnych ipadów pro.
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Tablet

Post autor: jubiler »

Samo korzystanie z urządzeń mobilnych jest faktycznie dość ważną sprawą. Ja również od pewnego czasu korzystam z rozwiązań informatycznych od https://www.thomas-it.pl/ i jak do tej pory nie mogę o nich powiedzieć złego słowa. Całą współpraca jest na bardzo wysokim poziomie.
ODPOWIEDZ