Szambo

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Szambo

Post autor: mik91 »

Twoje szambo potrzebuje oczyszczenia? Bardzo ważne jest zatem aby dobierać taki preparat do szamba który sprosta tym oczekiwaniom, a przede wszystkim pozwoli na jak najlepsze i najbardziej dopasowane rozwiązanie oczyszczania, które pozwoli przede wszystkim na długoterminowe efekty.
Luter

Re: Szambo

Post autor: Luter »

Przy wyborze pompy do szamba z rozdrabniaczem kluczowe jest zwrócenie uwagi na jej wydajność oraz odporność na zatory. Na rynku dostępne są różne modele, które różnią się mocą i przeznaczeniem. Bardzo pomocny artykuł na ten temat znajdziecie tutaj https://mindly.pl/artykuly,ac279/jaka-p ... brac,17095 który szczegółowo omawia, jakie aspekty należy wziąć pod uwagę przed zakupem. Ważne jest, aby pompa była dostosowana do wielkości szamba oraz rodzaju odpadów, które ma przetwarzać.
nata88

Re: Szambo

Post autor: nata88 »

Nie mogę narzekać na miejsce, w którym mieszkam, bo mamy tu naprawdę ładne miejsca, ale faktem jest, że po prostu zdecydowałam się na to, co zrobić i jakie mieć opcje dla siebie. No i jak na razie w tym dylemacie, że po prostu szambo betonowe wielkopolskie sprawdzam, ale co dalej? Czy ktoś do wkopania szamba się przyda ?
joaśkaa

Re: Szambo

Post autor: joaśkaa »

Wydaje mi się, że jednak dosyć korzystnym wyborem będzie https://www.pedrollopolska.pl/ . Sama planuję tutaj kupić pompę, ponieważ z tego co widziałam to dużo osób zachwalało sobie tego producenta, do tego pompy wyróżniają się wysoką jakością
ODPOWIEDZ