Suszarka do włosów dla całej rodziny

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
Mugs
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2020, 13:19

Suszarka do włosów dla całej rodziny

Post autor: Mugs »

Hej, moja mama dużo podróżuje służbowo i wtedy zabiera ze sobą swoją suszarko-lokówkę, którą układa włosy. Korzystałam z niej (tylko opcja suszenie, bo mam długie i proste, nie muszę układać, noszę sobie takie, jakie mam), a jak mama wyjeżdżała z takiej turystycznej, malutkiej, co jest nietajne, bo zajmuje dużo czasu. Postanowiłyśmy kupić do domu drugi egzemplarz, taki konkretny, który nada się dla całej rodziny. Znalazłam nawet fajny ranking https://ranking-suszarek.pl/, ale totalnie nie wiem, co wybrać. Pomocy!
Awatar użytkownika
kisssza
Posty: 16
Rejestracja: 11 maja 2020, 22:39

Re: Suszarka do włosów dla całej rodziny

Post autor: kisssza »

Mam babyliss exclusive suszarkę, rewelacja, suszy bardzo fajnie i szybko. Ma wszystko to czego oczekiwałam od suszarki. Jest lekka, cicha i ma dużą moc. Rano nawet przy mega pośpiechu mogę sobie wysuszyć włosy, bo zajmuje mi to dużo mniej czasu.
dagaa

Re: Suszarka do włosów dla całej rodziny

Post autor: dagaa »

Myślę, że spodoba wam się również https://www.euro.com.pl/suszarki-do-wlo ... 16de.bhtml . Jeśli chodzi o tą suszarkę to działa ona bardzo sprawnie, ogólnie posiada ona również jonizację jak i chłodny nawiew co jest bardzo ważne
ODPOWIEDZ