Studia podyplomowe

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
Atena
Posty: 59
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:44

Studia podyplomowe

Post autor: Atena »

Jakie studia podyplomowe bytom możecie polecić? Najbardziej skłaniam się do oferty Elpax https://www.elpax.pl/studia/studia-podyplomowe.html. Chętnie poznam wasze zdanie na ich temat. Najlepiej osoby, który studiują lub już ukończyły tam studia. Informacje z pierwszej ręki są bezcenne :)
Daga ł

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Daga ł »

Witaj. Moja siostra się u nich uczy i jest zadowolona. Ja postanowiłam wyjechać na studia do wielkiego miasta ;) Wybrałam Warszawę i tamtejszą WWSZIP https://wwszip.pl/studia-licencjackie/pedagogika/. Pedagogika studia licencjackie od zawsze była moim marzeniem. Zamierzam pójść na zaoczne i rozpocząć pracę.
Oluśśka

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Oluśśka »

Witaj. Wiele osób zachwala sobie Warszawę, ale mnie to miasto męczy po dwóch dniach. Nie mogłabym się tam przenieść za żadne skarby. Szukałam innych możliwości i zainteresowała mnie Grafika studia podyplomowe bezpłatne Kraków https://www.ignatianum.edu.pl/artykul/c ... a-studiow7. Uważam, że to genialna propozycja i zamierzam zacząć od października. Dowiedziałam się, że to w dużej mierze studia praktyczne, a na tym najbardziej mi zależy.
Olga7

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Olga7 »

Przy wyborze studiów podyplomowych ja bym celowała w kierunki psychologii, gdyż cały czas są braki fachowców na rynku pracy w tej branży. Super ofertę ma Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu , w szczególności studia neuropsychologia podyplomowe – warto o tym pomyśleć.
ODPOWIEDZ