serwer

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:52

serwer

Post autor: magdap »

Co sądzicie o serwerze Dell R740? Warto w niego zainwestować?
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: serwer

Post autor: jubiler »

Ogólnie kiedy mamy w zamiarze już postawić własny serwer to ja jestem zdania, że tutaj trzeba wybierać najlepszy sprzęt. Z pewnością takie routery Cisco https://www.thomas-it.pl/producent/cisco/routery-cisco będą bardzo dobrym wyborem i ja właśnie z tego rodzaju sprzętu korzystam.
Rusałka

Re: serwer

Post autor: Rusałka »

Szyfrowanie danych przechowywanych w chmurze to jedna z podstawowych metod zabezpieczających przed dostępem osób nieupoważnionych. Stosowanie silnych algorytmów szyfrujących zarówno w trakcie przesyłania, jak i przechowywania danych, jest niezbędne. Szczegółowe omówienie różnych metod szyfrowania dostępne jest w artykule na stronie https://www.kociewiak.pl/artykul/17949, ... w-praktyce i takie zabezpieczenia są kluczowe dla ochrony prywatności i integralności danych.
Kermit

Re: serwer

Post autor: Kermit »

Adopting multi-factor authentication (MFA) for accessing cloud storage is a robust strategy to prevent unauthorized data access and subsequent leakage. MFA adds a layer of security by requiring multiple forms of verification from users, which significantly reduces the likelihood of breach due to compromised credentials. The importance of MFA in cloud security can be explored further on https://www.techchange.net/data-leakage ... the-cloud/ and this approach ensures that even if passwords are stolen, the data remains protected.
ODPOWIEDZ