Schody

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
Inka
Posty: 145
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:15

Schody

Post autor: Inka »

Ja tam jestem zwolenniczką tego, zeby w domu były drewniane schody . Bardzo mi się podobają, chociaż wiem że jest przy nich znacznie więcej pracy.
Awatar użytkownika
panda90
Posty: 123
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:39

Re: Schody

Post autor: panda90 »

Ja też wolę schody drewniane. Drewno naprawdę pasuje do wszystkiego. Dlatego warto się zainteresować, czym zajmuje się stolarz Andrzej Kacprzak Warszawa: http://kacprzak-stolarz.pl/ .
łoś

Re: Schody

Post autor: łoś »

Też myśleliśmy o schodach, generalnie na stych, ale u nas nie ma tyle miejsca na to. Ciekawym pomysłem wydały mi się włazy podłogowe jak np. te z https://www.wlazy.com.pl/. Może być to ciekawa alternatywa dla schodów, gdy tak jak u nas brakuje miejsca.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Schody

Post autor: Grażka »

Zamiast drewna na schodach można się również zdecydować na deskę kompozytową, która doskonale imituje drewno, jest trwała i wytrzymała. Z tego, co widziałam na stronie internetowej https://fabrykatarasow.pl/, takie deski świetnie nadają się właśnie również na schody ;) Polecam ;)
janiśka

Re: Schody

Post autor: janiśka »

Tutaj https://skladydrzewne.pl/sklejka-rodzaj ... tosowanie/ można sobie poczytać o sklejce i ją zakupić. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na jej temat. Myślę, że warto zastanowić się na taką opcją, ponieważ w ten sposób można naprawdę wiele zyskać. Myślę, że również warto się dowiedzieć do czego taką sklejkę można jeszcze wykorzystać. Jest tam wiele informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
klejka
Posty: 253
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:13

Re: Schody

Post autor: klejka »

Jak schody to i balustrada! Macie już coś konkretnego na oku? Jeżeli nie, to ze swojej strony polecam ofertę https://www.kobamet.pl/ gdzie znajdziecie wysokiej jakości balustrady ze stali nierdzewnej. Warto postawić właśnie na nich.
ODPOWIEDZ