Psycholog w Łodzi

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
panda90
Posty: 125
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:39

Psycholog w Łodzi

Post autor: panda90 »

Potrzebny jest mi dobry psycholog dla dzieci, który przyjmuje w Łodzi. Zastanawiam się na przykład nad wizytą w Centrum Futurum: http://centrum-futurum.pl/. Może znacie to miejsce z autopsji? Poszukuję kogoś naprawdę skutecznego jeśli chodzi o pracę z dziećmi.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 203
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: olga83 »

Mogę zaproponować Ci klinikę Psychomedic w Łodzi. Tutaj masz numer telefonu 42 644 44 44, a jeśli szukasz więcej informacji to rzuć okiem tu https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/. Mają specjalistów z ogromnym doświadczeniem. Są rzetelni i kompetentni. Wygodnie możesz zapisać się online.
Awatar użytkownika
madziamazur
Posty: 12
Rejestracja: 03 cze 2019, 14:33

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: madziamazur »

Nie jest z łodzi ale myślę że warto spróbować Pan Michał jest świetny. Jego klinika dla której leczenie uzależnień warszawa to wspaniałe miejsce dla ludzi szukających pomocy i ukojenia dla swojego umysłu.
Awatar użytkownika
Lemina
Posty: 40
Rejestracja: 24 lip 2019, 20:45

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: Lemina »

Niedaleko bo w Nowym Modlinie jest bardzo dobry ośrodek leczenia uzależnień i depresji Medox https://medox.org.pl Tam mają bardzo dobrych specjalistów z długoletnim klinicznym doświadczeniem i stosują indywidualny tok leczenia.
Ostatnio zmieniony 31 lip 2019, 22:13 przez Lemina, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
twist
Posty: 111
Rejestracja: 03 sty 2019, 14:01

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: twist »

Ja osobiście nie znam psychologa dziecięcego, ale mogę podpowiedzieć, żebyś skontaktowała się ze specjalistami z Poradni Salomon z centrum Łodzi http://www.poradniasalomon.pl/ - w poradni odbywa się terapia grupowa dla nastolatków, z pewnością też oni najlepiej Ci doradzą do kogo najlepiej się udać.
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 33
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:20

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: wiola438 »

Tez pierwsze co to pomyślałam o PsychoMedic - jedna z częściej polecanych klinik specjalizująca się w terapii osób dorosłych ale tez dzieci i młodzieży. Na stronie która olga83 podała znajdziesz wszystkie informacje i namiary.
Hanaś

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: Hanaś »

Z Łodzi nie jestem, ale może pomyśl o psychologu online. Terapia niczym się nie różni, efekt ten sam, za to jest wygodniej, bezpieczniej, a i też łatwiej trafić na dobrych specjalistów. Ze swojej strony mogę polecić https://wetalk.pl korzystałem i psycholog z tej poradni pomógł mi wyjść z depresji.
ODPOWIEDZ