Prezent na Walentynki?

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
JacekŚ88

Prezent na Walentynki?

Post autor: JacekŚ88 »

Czy możecie podpowiedzieć jakiś prezent dla narzeczonej z okazji Walentynek? Czasu jest dość mało, dlatego szukam czegoś, co uda mi się kupić np. stacjonarnie lub na pewno zostanie dostarczone na czas. W tym roku nie mam pomysłu kompletnie na prezent.
Stańka

Re: Prezent na Walentynki?

Post autor: Stańka »

My sobie zamówiliśmy masaż dla par do domu. Jak ktoś jest z Warszawy to mogę polecić, zamówiliśmy z tej strony https://wellmetime.com/walentynki W Krakowie też jest możliwość skorzystania z tego co widzę. Pomysł mi się podoba, wolę takie rozwiązanie niż kupowanie sobie prezentów, najważniejszy jest wspólnie spędzony czas.
Karolaś83

Re: Prezent na Walentynki?

Post autor: Karolaś83 »

Co prawda, to ja jestem narzeczoną, ale dostałam w tamtym roku mojego faceta masaż dla dwojga w Masajce koło Wrocławia :) :) . Z ciekawości sprawdziłam sobie znowu i widzę, że w tym roku jest nawet walentynkowa promocja :D https://masajka.wroclaw.pl/masaz-dla-dwojga-wroclaw/, powinno podobać się każdej kobiecie - dziewczynie, narzeczonej, żonie :D :D
ODPOWIEDZ