Pranie sukni

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Świstak34

Pranie sukni

Post autor: Świstak34 »

Cześć, macie jakieś porady co do prania sukni po imprezie? Jest to suknia wieczorowa z bardzo delikatnego materiału.
Łucja24

Re: Pranie sukni

Post autor: Łucja24 »

A jaki to materiał? Myślałaś może o jakiejś pralni? W domu możesz zepsuć tkaninę jak źle wypierzesz.
Świstak34

Re: Pranie sukni

Post autor: Świstak34 »

Wlasnie też obawiałam się o to, że zniszcze. Nie wiem jak z tymi pralniami jest w Warszawie, dużo tego i też się obawiam oddać tą sukienke komuś do prania.
Łucja24

Re: Pranie sukni

Post autor: Łucja24 »

Generalnie to nie ma co się martwić o to bo pralnie wiedzą jak dobierac metody do tkaniny. Zobacz sobie https://www.pralnia-warszawianka.pl/. To pralnia z Warszawy na telefon, przyjadą do Ciebie po pranie, wypiorą i wysuszą i przywiozą.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 429
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Pranie sukni

Post autor: Kamara »

To pewnie właśnie porządna pralnia by się do tego po prostu przydała, żeby nie było później problemów.
Loreś

Re: Pranie sukni

Post autor: Loreś »

Łucja24 pisze: ↑04 sty 2021, 16:38 Generalnie to nie ma co się martwić o to bo pralnie wiedzą jak dobierac metody do tkaniny. Zobacz sobie https://www.pralnia-warszawianka.pl/. To pralnia z Warszawy na telefon, przyjadą do Ciebie po pranie, wypiorą i wysuszą i przywiozą.
Ja bardzo dużo o tej pralni dobrego słyszałam, a więc moim zdaniem warto tam wybrać się do czyszczenia takich rzeczy. Fachowa obsługa , w szybkim tempie. Warto szukać takich rozwiązań, bo są one dla nas dosyć bezpieczne.
ODPOWIEDZ