Portfel na prezent

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
Lovela2
Posty: 85
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Portfel na prezent

Post autor: Lovela2 »

Zastanawiam się co może okazać sie dobrym pomysłem na prezent dla mojej przyjaciółki. Chciałabym kupić jej coś praktycznego. Z poszukiwanych przeze mnie rzeczy bardzo fajnie prezentują się takie portfele https://lovewallet.pl/pl/c/Portfele-damskie/59 , zastanawiam się czy mogę jej coś takiego podarować na prezent ?
Awatar użytkownika
PhilipStLe
Posty: 74
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:09

Re: Portfel na prezent

Post autor: PhilipStLe »

Według mnie portfel w formie prezentu jest fajną opcją. Mi osobiście podobałby się taki prezent. Ale w sumie to kto co lubi.
Strach ściąga śmierć. Przywabia śmierć przypadkową, niezdecydowaną, taką, która sama nie wie, kogo zabrać. Pamiętaj o tym. Nigdy się nie bój.
Awatar użytkownika
Irma 34
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 4:35

Re: Portfel na prezent

Post autor: Irma 34 »

Jeżeli ktoś lubi eleganckie prezentu, portfel będzie idealnym wyborem. Jednakże dla osób które jednak wolałyby otrzymać coś bardziej humorystycznego, koszulki takie jak te z oferty https://prezentsimple.pl/ będą dużo jednak opcją. Są one bardzo dobrej jakości, a wesołe napisy sprawiają, że całość robi bardzo fajne wrażenie.
Awatar użytkownika
Ania252
Posty: 88
Rejestracja: 13 gru 2018, 21:06

Re: Portfel na prezent

Post autor: Ania252 »

Portfel z pewnością jest porządnym i solidnym prezentem, ale czasami warto jest pójść bardziej kreatywnie, żeby zaskoczyć osobę, którą chcemy obdarować. Można w tym celu na przykład podarować komuś jazde quadem - https://www.prezentzycia.pl/pl/k/Quady-i-buggy Z pewnością zabawa na takim quadzie będzie niezapomniana i przyniesie mnóstwo pozytywnych emocji.
ODPOWIEDZ