Portal z ogłoszeniami?

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Portal z ogłoszeniami?

Post autor: mik91 »

Chcesz rozwinąć skrzydła i postawić na jeszcze lepsze propozycje jeśli chodzi o kwestie związane z ogłaszaniem swojego biznesu? Na pewno warto postawić na coś odpowiednio dopasowanego, co spełni wszystkie oczekiwania. Polecam zatem sprawdzić opcję od https://tuoglos.pl/dodaj-ogloszenie-do- ... informacje czyli portalu, gdzie możliwe jest dodanie nawet 100 ogłoszeń za jednym razem, a dodatkowo w 100 miastach jednocześnie.
meggiż

Re: Portal z ogłoszeniami?

Post autor: meggiż »

ja znam.. ale nieco inny :D
Portal sponsoringowy
uliś

Re: Portal z ogłoszeniami?

Post autor: uliś »

Ogłoszenie o zatrudnieniu na pewno znajdziecie tutaj https://poznan.geopraca.pl/oferty-pracy/gniezno/ . Oczywiście jest to również idealne miejsce, kiedy sami chcecie znaleźć idealnego pracownika. Codziennie wchodzi tam mnóstwo osób. Uważam, że warto przede wszystkim podać wszystkie benefity, które oferuje firma, bo dzięki temu można przyciągnąć wielu kandydatów.
juśka

Re: Portal z ogłoszeniami?

Post autor: juśka »

Tutaj https://gorzow.geopraca.pl/oferty-pracy/lubuskie/ jest ciekawy portal ogłoszeniowy dla firm. Jeśli poszukujecie idealnego kandydata do pracy, to warto sobie tam zerknąć. Portal jest prosty w obsłudze, a ogłoszenie możecie zamieścić za darmo. Myślę, że przede wszystkim należy dobrze rozejrzeć się na tej stronie i poczytać ogłoszenia innych pracodawców, aby ująć wszystko, co niezbędne, zwłaszcza jeśli nie macie w tym doświadczenia.
kłapka

Re: Portal z ogłoszeniami?

Post autor: kłapka »

A na https://www.gowork.pl/praca/szczecin;l nie ma więcej ogłoszeń? Ja widzę spore zainteresowanie w każdej branży, oferty czytelne, często z wymaganiami i wynagrodzeniem na start
Awatar użytkownika
Sabina
Posty: 25
Rejestracja: 11 paź 2019, 16:38

Re: Portal z ogłoszeniami?

Post autor: Sabina »

Tutaj masz link do ciekawego portalu z ogłoszeniami w warszawie - wytypowałem akurat dla przykładu wpis o leczeniu esperalem
Awatar użytkownika
maniola
Posty: 159
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Re: Portal z ogłoszeniami?

Post autor: maniola »

W sieci jest bardzo dużo portali z ogłoszeniami, niektóre są ogólne, niektóre branżowe. W kwestii ofert pracy i to dla branży medycznej najlepiej sprawdzać ogłoszenia dostępne tutaj https://medbra.in/ . Są oferty z całej Polski
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 429
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Portal z ogłoszeniami?

Post autor: Kamara »

Portali ogłoszeniowych w sieci akurat nie brakuje, zwłaszcza że obecnie wiele rzeczy szuka się czy wystawia na sprzedaż w ten sposób.
emiluś033

Re: Portal z ogłoszeniami?

Post autor: emiluś033 »

Uważam, że praca przez internet jest bardzo wygodna i może być bardzo dochodowa. Trzeba tylko poznać najważniejsze zasady, jakimi rządzi się tego typu zarobek. Poznacie je, zaglądając tutaj http://haynau.pl/Jakie-sa-dostepne-meto ... ania-pracy i dowiadując się, czego musicie od siebie wymagać, aby zyskać uznanie wśród internautów.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 85
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:42

Re: Portal z ogłoszeniami?

Post autor: paniola »

Najlepszym miejscem do poszukiwania pracą są wszelakie portale z ogłoszeniami o pracę. Bezpłatne ogłoszenia o pracę https://pokato.pl/ to świetne miejsce także dla osób, które poszukują pracownika. W zeszłym roku moja córka znalazła świetną wakayjna pracę własnie rpzez ten portal, była bardzo zadowolona.
Michał12987

Re: Portal z ogłoszeniami?

Post autor: Michał12987 »

Jeżeli szukasz serwisu ogłoszeniowego, to z pewnością mogę Ci polecić ten serwis ogłoszeniowy, który nazywa się Rekin :D :D Masz tam 12 głównych kategorii w których możesz znaleźć różnego rodzaju rzeczy. Możesz sprzedawać wszystko co tylko chcesz. :D :D :D
Marcin Ś.

Re: Portal z ogłoszeniami?

Post autor: Marcin Ś. »

Zależy jaki portal ogłoszeniowy, jeśli taki z mydłem i powidłem to pewnie OLX bo jest największy, ale jeśli szukacie ogłoszeń z ofertami pracy to według mnie najlepszy jest agregator np: https://allthejobs.pl/ - dziesiątki tysięcy, a czasem nawet ponad 100 000 ofert. Po co się rozdrabniać :-) Nie musisz szukać w wielu miejscach, szukasz w jednym, a jak coś Cię interesuje to przechodzisz na ofertę i aplikujesz.
Śnieżka

Re: Portal z ogłoszeniami?

Post autor: Śnieżka »

uliś pisze: ↑28 gru 2020, 20:05 Ogłoszenie o zatrudnieniu na pewno znajdziecie tutaj https://poznan.geopraca.pl/oferty-pracy/gniezno/ . Oczywiście jest to również idealne miejsce, kiedy sami chcecie znaleźć idealnego pracownika. Codziennie wchodzi tam mnóstwo osób. Uważam, że warto przede wszystkim podać wszystkie benefity, które oferuje firma, bo dzięki temu można przyciągnąć wielu kandydatów.
Dobrze jeśli te benefity będą dopasowane do pracowników, a nie pozostaną tylko w sferze obietnic. Warto pomyśleć też o częstszym docenianiu swoich pracowników. Można to zrobić w prosty sposób korzystając z oferty firmy https://dailyfruits.pl/
kamilę2

Re: Portal z ogłoszeniami?

Post autor: kamilę2 »

Portale z ogłoszeniami to bardzo ciekawa i interesująca forma nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi. Pomaga nam to walczyć z naszą niepewnością i podnosić naszą samoocenę. Warto skorzystać i dopasować ogłoszenie do swoich preferencji i wymagań. Zajrzyj na shoow.pl, tam znajdziesz ogłoszenia warte Twojej uwagi.
pawełek

Re: Portal z ogłoszeniami?

Post autor: pawełek »

Dodatkowo również oferujemy świeże aktualności oraz możesz też dowiedzieć się, co nowego na portalach życzenia noworoczne https://www.zyczenia-swiateczne.com.pl/ ... oworoczne/. Zapraszamy już teraz, ponieważ dzięki nami możesz wybrać dla siebie ciekawy portal społecznościowy, z którym miło spędzisz czas.
miśka

Re: Portal z ogłoszeniami?

Post autor: miśka »

Dosyć często jednak przeglądam https://aleksandrow-lodzki.pl/category/zwierzeta/ . Można tutaj znaleźć bieżące informacje dotyczące zwierząt, jak np ogłoszenia, że ktoś znalazł lub zgłosił zaginięcie swojego zwierzęcia. Warto tutaj zajrzeć, ponieważ możemy komuś pomóc czy nawet zdecydować się by przygarnąć pupila
ODPOWIEDZ