Pomocy, dopadł mnie łupież

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
pikipiki
Posty: 163
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:27

Pomocy, dopadł mnie łupież

Post autor: pikipiki »

Pomocy, dopadł mnie łupież i już nie wiem co robić. Próbowałam płukanek, szamponów, a to niestety ciągle się pojawia. Co działa skutecznie??
Awatar użytkownika
blyskotka
Posty: 68
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:44

Re: Pomocy, dopadł mnie łupież

Post autor: blyskotka »

A Nizoral stosowałaś? jeśli nie, to sprobój koniecznie, mi właśnie dopiero ten szampon pomógł. Podrzucam do poczytania https://www.nizoral.pl/informacje
Awatar użytkownika
enikka
Posty: 16
Rejestracja: 27 kwie 2020, 0:17

Re: Pomocy, dopadł mnie łupież

Post autor: enikka »

Wiele próbowąłam i nic nie pomagało na łupiez. Znajoma poleciła mi w końcu olejek Hasna. Nie tylko ładnie pachnie, wzmacnia włosy, ale własnie łupieżu się pozbyłam. Już po 2 tygodniach zauważyłam, że mi malusie włoski odrastają, więc i wzmacnia niebywale porost włósów. Coś wspaniałego jak w końcu skóra nie swędzi, nie sypie się paskudny łupież...a i włosów znacznie przybywa.
Awatar użytkownika
becia
Posty: 64
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:10

Re: Pomocy, dopadł mnie łupież

Post autor: becia »

Coraz częściej słyszę p problemach z włosami jakie mają różne osoby... Jak nie łupież to wypadanie na przykład. I sama nie wiem co doradzać, na pewno jeśli włosów mało mamy to noszenie peruki naprawdę doda pewności siebie i rozwiąże sporo problemów https://perukikrakow.pl/medyczne-peruki/ . Nie będą się pojawiały pytania a co się stało, a dlaczego. To już coś. Do tego w takiej można wyglądać bardzo naturalnie.
Awatar użytkownika
klejka
Posty: 290
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:13

Re: Pomocy, dopadł mnie łupież

Post autor: klejka »

Często jest tak, że to właśnie źle dobrane kosmetyki do włosów i ich zbyt silne działanie, powoduje łupiez. Pomyśl o zmianie kosmetyków na delikatniejsze i łagodniejsze - myślę, że to rozwiąże Twój problem. Ja stosuję teraz serię Herbal Solutions z Inoara i jestem zadowolona. W zestawie jest szampon i odżywka - w duecie działają super. Nawilżają, nie obciążają włosów i dodatkowo je wzmacniają - mimo bardzo łagodnego składu.
ODPOWIEDZ