Piękna woda w basenie

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
kręciołka

Piękna woda w basenie

Post autor: kręciołka »

Jakie są Wasze patenty na piękna i klarowną wodę w basenie?
Mamy koło domu basen i nie chcę być zmuszona co tydzień wymienić całą wodę, to są zbyt duże koszty. Znalazłam ofertę tych preparatów do wody basenowej https://sklep.poradnikogrodniczy.pl/che ... wa-cat-186. Znacie te produkty? Faktycznie dobrze działają?
anja30

Re: Piękna woda w basenie

Post autor: anja30 »

My też bardzo dbamy o higienę w basenie ogrodowym i również staramy się nie wymieniać wody zbyt często, bo to faktycznie spore koszty. Kupiliśmy więc pokrywę chroniącą przed widocznymi dla oka zanieczyszczeniami takimi jak liście, owady itp. a także generator choloru- mega praktyczne urządzenie. Generator nabyliśmy korzystając z oferty sklepu https://basenyogrodowe.pl/31-generatory-chloru . Sprawdza się świetnie. Bakterie są skutecznie likwidowane i migiem usuwane, w wygodny, szybki sposób.
Wiedźmin

Re: Piękna woda w basenie

Post autor: Wiedźmin »

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym właścicielem basenu, czy też masz już pewne doświadczenie, zawsze warto dowiedzieć się więcej o tym, jak prawidłowo podłączyć węże do pompy basenowej. Odwiedzając stronę https://www.domy-ogrody.com/jak-podlacz ... -basenowej możesz znaleźć wiele przydatnych informacji na ten temat.
ODPOWIEDZ