Peruka?

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
mamuśka17

Peruka?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://rokoko.com.pl/peruki-augustow/ jest dostępny jedne z salonów z perukami. Od jakiegoś czasu obserwuje, że wiele osób decyduje się na noszenie peruki właśnie. Czy ktoś z Was może również? Taka peruka może sprawdzić się jako opcja do tego by nie farbować włosów, lub nie prostować ich każdego dnia. Czy to dobry pomysł?
justtoknow20łał

Re: Peruka?

Post autor: justtoknow20łał »

Peruki to dobry pomysł napewno, ale z mojej strony mogę Ci też polecić uzupełnienia włosów takie jak kucyki, półperuki, treski - jest to fajniejsze, jeżeli nie wypadły Ci całościowo włosy. Jeżeli wypadły to peruka.

Zobacz sobie tutaj np. uzupełnienia włosów : https://hairly.pl/sklep/kat/uzupelnienia-wlosow/ - masz kucyki, grzywki, półperuki, tupety, może coś wybierzesz dla siebie!

A jeżeli tak, to też pamiętaj żeby kupić odpowiedni szampon do tego potem, np. taki: https://hairly.pl/sklep/szampon-cleanse ... i-tupetow/
Awatar użytkownika
mona
Posty: 96
Rejestracja: 01 kwie 2019, 9:48

Re: Peruka?

Post autor: mona »

Ja też uważam, że peruka to fajna sprawa. Ma wiele zalet i pozwala na niemal natychmiastową metamorfozę. Wybór peruk jest teraz ogromny. Są sklepy jak tu https://perukisklep.pl/peruki-lublin/ , gdzie można liczyć także na profesjonalne porady dotyczące ich dopasowania. Warto wybrać coś dla siebie.
ODPOWIEDZ