Peruka naturalna, czy syntetyczna?

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
icon

Peruka naturalna, czy syntetyczna?

Post autor: icon »

Na https://www.perukinaturalne.pl/webpage/ ... iwice.html jest dostępna oferta jednego z salonów z perukami. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem takich właśnie włosów. W związku z tym szukam informacji. Jednak nie bardzo wiem jakie włosy wybrać, bo wiem, że są dostępne peruki naturalne i syntetyczne. Czy możecie coś w tym temacie podpowiedzieć?
Town

Re: Peruka naturalna, czy syntetyczna?

Post autor: Town »

icon pisze: ↑22 paź 2021, 10:01 Na https://www.perukinaturalne.pl/webpage/ ... iwice.html jest dostępna oferta jednego z salonów z perukami. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem takich właśnie włosów. W związku z tym szukam informacji. Jednak nie bardzo wiem jakie włosy wybrać, bo wiem, że są dostępne peruki naturalne i syntetyczne. Czy możecie coś w tym temacie podpowiedzieć?
A jaki jest powód ze tak zapytam jeśli chodzi o perukę ? Bo ja po prostu mam prześwity jeśli chodzi o włosy. Dlatego szukam jakiegoś fajnego salonu z perukami jak tutaj https://perukikielce.pl/peruki-radom/
ODPOWIEDZ