palety kurierem

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
maniola
Posty: 159
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

palety kurierem

Post autor: maniola »

Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Zależy mi na sprawdzonej firmie, która dba o przesyłkę by się nie uszkodziła i także oferuje szybki przewóz towaru
Awatar użytkownika
quster
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

Re: palety kurierem

Post autor: quster »

maniola pisze: ↑20 maja 2021, 14:57 Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Zależy mi na sprawdzonej firmie, która dba o przesyłkę by się nie uszkodziła i także oferuje szybki przewóz towaru
Możesz nadać długie przesyłki kurierem , którego wybierzesz sama spośród dostępnych np. u brokera kurierskiego. Tak lepiej, bo przy okazji koszty możesz porównać i wybrać najtańszą opcję.
haniś

Re: palety kurierem

Post autor: haniś »

Prawda jest taka, że jeśli wysyłacie palety, to trzeba je jakoś przetransportować z magazynu czy hali produkcyjnej do samochodu. W takim przypadku niezbędny będzie wózek paletowy. Jeśli nie wiecie na jaki się zdecydować, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://www.budnet.pl/Wozek_paletowy_ele ... .html#read . Jest tam bowiem ciekawy artykuł na ten temat, z którego można się naprawdę wiele dowiedzieć. Między innymi jest tam poruszona kwestia nowych i używanych wózków.
Awatar użytkownika
Balbina
Posty: 64
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:21

Re: palety kurierem

Post autor: Balbina »

Jeśli natomiast chodzi o pracę na magazynie to ja osobiście mogę polecić palety plastikowe, które można znaleźć na stronie https://skladuj24.pl/grupa/palety-plastikowe. Są one lekkie, a przy tym bardzo wytrzymałe, przez co idealnie sprawdzają się podczas pracy.
ODPOWIEDZ