paczki online

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
quster
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

paczki online

Post autor: quster »

Ostatnimi czasy bardzo dużo nadaję paczek kurierem, jest to kilkanaście sztuk w miesiącu. Zastanawiam się jak obniżyć koszty, czy są jakieś na to sprawdzone metody?
Awatar użytkownika
maniola
Posty: 159
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Re: paczki online

Post autor: maniola »

Hmm, a czy to standardowy rozmiar czy większy gabaryt? Bo jeśli większy to konieczne będzie nadawanie palet i tutaj https://www.pogotowiepaletowe.pl/cennik jest bardzo korzystny cennik palet. Polecam właśnie korzystać ze stron brokerów, w ten sposób można zaoszczędzić
Awatar użytkownika
samantija
Posty: 98
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:51

Re: paczki online

Post autor: samantija »

Możesz zacząć na przykład korzystać z punktów paczkowych jaki ma kurier skierniewice https://www.spakuj-wyslij.pl/ . Jest to bardzo wygodna opcja, do tego też niedroga. Wszystkie szczegóły masz podane na stronie jakbyś była zainteresowana ;)
Awatar użytkownika
koraliki
Posty: 101
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:31

Re: paczki online

Post autor: koraliki »

Jeżeli chodzi o nadawanie paczek online to polecam Sendit, obsługa portalu jest bardzo intuicyjna, nie sprawia mi żadnego problemu, poza tym moim zdaniem mają dobre oferty wynegocjowane.
ODPOWIEDZ