Odpady pobudowlane

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:52

Odpady pobudowlane

Post autor: magdap »

Mam sporą ilość gruzu, więc szukam firmy, która odbiera odpady pobudowlane Wrocław. Jaką polecacie?
kaśka

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: kaśka »

Myślę, że warto sobie zerknąć tutaj https://esbud.pl/odpady-przemyslowe-nie ... y-problem/ . Macie tam ciekawy artykuł na temat odpadów przemysłowych. Niewątpliwie jest z tym problem. Warto stawiać zawsze na ekologiczne rozwiązania, ale nie zawsze się da. W niektórych przypadkach można jednak ograniczyć liczbę odpadów.
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 484
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: meryntrant »

W mojej opinii warto także rozważyć skorzystanie z usług firmy odbiorydomowe.pl. Zajmują się profesjonalnym odbiorem elektrośmieci na terenie Warszawy i innych miejscowości. Wejdź na ich stronę, wypełnij zgłoszenie, a potem czekaj na potwierdzenie. Proces jest szybki, więc myślę, że warto z nich skorzystać.
Karolek8

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: Karolek8 »

Najpopularniejszą formą pozbycia się odpadów pobudowlanych czy poremontowych jest zamówienie kontenera na odpady. Jednak gdy tych odpadów nie ma aż tak wiele by zapełnić kontener warto zastosować Big bagi. Takie worki dostępne są w wielu rozmiarach i można je łatwo nabyć w wielu miejscach. O ich odpowiednim wykorzystaniu możecie poczytać na stronie https://esbud.pl/big-bagi-co-trzeba-wie ... u-big-bag/
ODPOWIEDZ