Na który antywirus się zdecydować?

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
omenga
Posty: 164
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:33

Na który antywirus się zdecydować?

Post autor: omenga »

Hej, mam problem z podjęciem decyzji odnośnie oprogramowania antywirusowego. Możecie coś w tym temacie podpowiedzieć? Z czego korzystacie i jesteście zadowoleni?
Awatar użytkownika
Bunia
Posty: 32
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:18

Re: Na który antywirus się zdecydować?

Post autor: Bunia »

Ja korzystam już dłuższy czas z tego antywirusa https://gdata.pl/wyprobuj-przez-30-dni i jestem zadowolona. Najpierw pobrałam wersję próbną a potem zdecydowałam się na płatną. Moim zdaniem nie ma co oszczędzać na swoim bezpieczeństwie. Zerknij sobie na stronę i sama podejmij decyzję.
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Na który antywirus się zdecydować?

Post autor: magra »

Na pewno warto zadbać o odpowiednią ochronę serwerów. Trzeba bowiem kompleksowo chronić swoje dane. Tutaj https://bitdefender.pl/ochrona-serwerow-antywirus/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji na ten temat. Myślę, że zawsze trzeba dbać o to, aby zabezpieczyć swoje dane w taki sposób, aby nikt niepowołany nie miał do nich dostępu.
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2020, 1:37 przez magra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: Na który antywirus się zdecydować?

Post autor: Ogrodnik78 »

Osobiście to polecam Ci zajrzeć na https://marken.com.pl/, gdzie będziesz mogła wybrać wśród kilku najlepszych antywirusów. W zależności czy potrzebujesz ochrony do domu, czy firmy, znajdziesz tam interesujące się rozwiązanie. Dodatkowo ceny nie są zaporowe, więc w rozsądnej cenie możesz zaopatrzyć się w najlepsze oprogramowanie.
ODPOWIEDZ