Modelowanie sylwetki - porady

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Liśka

Modelowanie sylwetki - porady

Post autor: Liśka »

Chciałabym zapytać Was, czy słyszeliście może o ciekawych propozycjach urządzeń i sprzętów w zakresie modelowania sylwetki i czy słyszałyście może coś więcej na temat iMoos jeżeli tak to będę wdzięczna za konkrety dla możliwości rozwoju dla naszego salonu kosmetycznego. Pomożecie?
Pozdrawiam!
Erońka

Re: Modelowanie sylwetki - porady

Post autor: Erońka »

Tutaj mogę zaproponować Wam, żebyście sprawdzili sprzęt iMoos w przypadku którego unikatowe połączenie technologii pozwala na modelowanie i konturowanie ciała , redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz odmłodzenie twarzy. My zdecydowaliśmy się na nich postawić i muszę przyznać, że naprawdę jest to rozwiązanie które świetnie się przyjęło w naszym salonie. Możecie zajrzeć na https://ifapro.pl/imoos/ gdzie poznacie dokładnie cały opis. Nowatorskie systemy selektywnie docierają do wymagających miejsc i zapewniają bezpieczną i bezbolesną pracę.
Żerek

Re: Modelowanie sylwetki - porady

Post autor: Żerek »

Szukając skutecznych rozwiązań na problemy związane z sylwetką, ale też twarzą i chcecie poprawić jej kontury to na pewno warto zwrócić uwagę na iMoos który znajdziecie w ofercie IFApro https://ifapro.pl/ posiada nowatorskie systemy selektywnie docierają do wymagających miejsc i zapewniają bezpieczną i bezbolesną pracę dla klientek. Naprawdę opcja godna uwagi i myślę, że warto abyście wzięli ją pod uwagę.
Okośka

Re: Modelowanie sylwetki - porady

Post autor: Okośka »

O proszę dobrze wiedzieć mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję i też podzielicie się swoimi spostrzeżeniami na temat tego jak dokładnie działa iMoos i czy klientki podzielają ten entuzjazm. My długo również rozglądaliśmy się za najlepszą z opcji na rozwój salonu kosmetycznego, ale fajnie jakby jeszcze trochę temat nam się rozwiną :)
Ześka

Re: Modelowanie sylwetki - porady

Post autor: Ześka »

Tutaj jak najbardziej popieram wypowiedź poprzedników i również uważam, że urządzenie iMoos https://ifapro.pl/imoos/ to bardzo dobry kierunek ze względu na naprawdę duże możliwości i zaawansowanie technologii która pozwala na doskonałe modelowanie i konturowanie ciała , redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz odmłodzenie twarzy.
ODPOWIEDZ