Magazyn w Dublinie dla mojej firmy

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
fajna
Posty: 73
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:52

Magazyn w Dublinie dla mojej firmy

Post autor: fajna »

Siemka, jestem od niedawna na forum i troszkę mi głupio o tym pisać, ale jednak zdarzyła mi się niesamowita szansa. Mogę rozwinąć swój biznes o Dublin i okolice, z tym, że konieczne jest posiadanie przeze mnie chociaż małego magazynu towarowego, a ja ani nie wiem, jak go szukać, ani też nie wiem, jakie koszta mogę z tego tytułu ponieść. Jeśli ktoś jest zorientowany, to proszę o pomoc, bo sama nie dam rady.
Awatar użytkownika
loveme
Posty: 72
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:00

Re: Magazyn w Dublinie dla mojej firmy

Post autor: loveme »

Kosztów takich nikt Ci nie przestawi, bo ogólne są przecież i wcale nie można napisać, że to tyle, albo tyle kosztuje. Przecież jak mniejszy magazyn i rzadsza spedycja będzie potrzebna, to koszta przecież mniejsze . Może zrobisz najlepiej, jak w sieci poszukasz danej firmy spełniającej Twoje warunki i dostarczającej taką usługę i wprost u nich się dowiesz, co i jak? Nie chcę strzelać, a potem okaże się, że źle wyjdziesz na moich rachunkach.
Awatar użytkownika
malutka
Posty: 54
Rejestracja: 05 lut 2019, 10:11

Re: Magazyn w Dublinie dla mojej firmy

Post autor: malutka »

Radziłabym bardzo ostrożnie do tematu podchodzić, bo to jednak wiąże się z zaufaniem komuś z zewnątrz. Możesz oczywiście w każdym momencie sprawdzić, jak naprawdę ta spedycja idzie i raczej ja bym się kontrolą zajęła. Osobiście Ci powiem, że dodatkowo bym umowę, jaką spiszecie, prawnikowi pokazała. Bo czasem jeden mały zapis może Cię praw protestu pozbawić. Może jakiś biznesmen tutaj by się wypowiedział?
Awatar użytkownika
sankesowa
Posty: 67
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:50

Re: Magazyn w Dublinie dla mojej firmy

Post autor: sankesowa »

NO, poważne przedsięwzięcie, muszę Ci powiedzieć, ale jest takie powiedzenie: "kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana" . Dobrze więc, że chcesz się rozwijać, a z ostrożności pytasz na forum, kogo wybrać, a kogo nie. Tyle się teraz o tych oszustwach mówi, że to po prostu głowa mała. Ja za to z całą odpowiedzialnością mogę Ci napisać, że po magazyn i spedycję do Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ możesz się zgłosić. Mają doświadczenie i nie nawalają.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Magazyn w Dublinie dla mojej firmy

Post autor: Grażka »

A skoro już o magazynach mowa, to z jakiego oświetlenia korzystacie w Waszych halach magazynowych?
Czy ktoś z Was ma może oświetlenie ledowe? Czytałam ostatnio na stronie https://www.globuslighting.pl/rozwiazan ... zemyslowe/, że jest ono ekologiczne i ekonomiczne, bo pozwala znacznie zmniejszyć zużycie prądu. Wiedzieliście o tym? Kto z Was korzysta z takiego właśnie rozwiązania?
Awatar użytkownika
Balbina
Posty: 64
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:21

Re: Magazyn w Dublinie dla mojej firmy

Post autor: Balbina »

Warto też pomyśleć nad odpowiednimi zabezpieczeniami na magazynie. Dzięki temu możliwe będzie uniknięcie wielu niebezpiecznych sytuacji. Świetnie sprawdzą się do tego słupki i kasety z rozwijaną taśmą ze strony https://skladuj24.pl/grupa/slupki-i-kas ... jana-tasma.
guślo

Re: Magazyn w Dublinie dla mojej firmy

Post autor: guślo »

Zapewne na takim magazynie będą potrzebne regały. Dlatego najlepiej zamówić je online na stronie https://www.e-regaly.pl/ . Tylko przy takich regałach mamy gwarancje że ni się nie stanie z czasem, i będą one mogły stać przez lata. Mam takie w firmie już 3 rok i polecam
ODPOWIEDZ