Kurier broker

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
quster
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

Kurier broker

Post autor: quster »

Co sądzicie o brokerach kurierskich, czy faktycznie oferują niższe ceny?
Awatar użytkownika
samantija
Posty: 98
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:51

Re: Kurier broker

Post autor: samantija »

Ja zawsze miałam pozytywne zdanie o brokerach, ponieważ umożliwiają nadać przesyłkę zawsze o te kilka złotych taniej. Z resztą możecie sobie sprawdzić cennik paczek kuriera DHL na https://www.ebox24.pl/cennik-krajowy-kuriera-dhl . Korzystne prawda :) A jeszcze to się przez internet nadaje to już w ogóle mega wygoda
Awatar użytkownika
maniola
Posty: 159
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Re: Kurier broker

Post autor: maniola »

Jeśli szukasz porządnego kuriera to zapisz kontakt do kuriera inpost . I tak, warto przez brokerów przesyłki nadawać, bo z reguły oferują o te kilka złotych mniej za przesyłkę i w dodatku można ją nadać internetowo. Dlatego też mnóstwo ludzi tak nadaje paczki
Awatar użytkownika
ewela02121
Posty: 49
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Re: Kurier broker

Post autor: ewela02121 »

A czy broker https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem podpowie mi, jak nadać palete kurierem ? Czy raczej w takim wypadku korzysta się z pomocy bezpośrednio w firmie kurierskiej? Jak to wszystko wygląda i jak sprawdza się wysyłka w taki sposób?
Awatar użytkownika
Feeria
Posty: 60
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:01

Re: Kurier broker

Post autor: Feeria »

Na stronie dobrego brokera kurierskiego znajdziesz wszelkie niezbędne informacje. Nie tylko dotyczące cen, ale także info o tym jak pakować przesyłki czy jak wyglądają przewozy kurierskie polska niemcy, Anglia itd. Sama jestem zwolenniczką brokerów kurierskich i jeśli mam jakąś przesyłkę do nadania, to wybieram właśnie brokera.
przesyłki

Re: Kurier broker

Post autor: przesyłki »

Prosta sprawa wchodzisz na przesyłki w UPS: https://www.kuriernet.pl/centrum-inform ... informacje i tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje do wysłania przesyłki kurierem. Dane kontaktowe, standardy, ceny, opinie czyli wszystko to co potrzebujemy aby wysłać przesyłkę kurierem.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 203
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Re: Kurier broker

Post autor: olga83 »

Pewnie, że to lepsza opcja. I że ceny u brokera są niższe. zamów kuriera na Kurjerzy.pl, a sama się przekonasz. Ja wiele razy korzystałam z ich pośrednictwa i potwierdzam, że to lepsze i wygodniejsze niż "ręczne" szukanie najlepszych ofert. Myślę, że jak raz zamówisz to nie zrezygnujesz z takiego rozwiązania.
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Kurier broker

Post autor: jubiler »

Jeśli chodzi o mnie to ja także korzystam właśnie z takich usług i muszę przyznać, że jest to doskonałą forma wysyłania tanio paczek. Tym bardziej jako, że interesuję się tą tematyką to wiem już czy opłaca się nadawać paczki prosto z punktu. Bardzo fajnie tą kwestię opisano w https://www.sendit.pl/blog/nadawanie-pa ... skorzystac i muszę przyznać, ze ta wiedza na pewno się przyda.
ODPOWIEDZ