Jak zagęścić włosy?

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Jacekś17

Jak zagęścić włosy?

Post autor: Jacekś17 »

Na https://www.hairagain.com.pl/ są dostępne tak zwane systemy startowe do zagęszczenia włosów. Ponieważ od jakiegoś czasu zauważam u siebie ich utratę, zaczyna być to widoczne i przeszkadza. Chce jakoś to zniwelować. Oczywiście wiem, że najlepszym rozwiązaniem byłby przeszczep. Jednak obecnie szukam rozwiązania bezinwazyjnego. Czy z takich systemów zagęszczania włosów ktoś korzysta i może podzielić się opinią?
Iżka21

Re: Jak zagęścić włosy?

Post autor: Iżka21 »

Jak zagęścić włosy, nawet można to skutecznie zrobić stosując odpowiednie kosmetyki. Są takie które zapobiegają wypadaniu włosów, a przy tym przyspieszają wzrost nowych. Godna polecenia jest seria Density Collection Grzegorz Duży. Polecam też je ze względu na składy. Najlepiej szampon i maskę wzmacniającą stosować.
mamuśka17

Re: Jak zagęścić włosy?

Post autor: mamuśka17 »

A może peruka? Na rokoko.com.pl/peruki-krakow jest dostępna oferta jednego z salonów w Krakowie. A z tego co czytam, peruki są coraz bardziej popularne. Wiele osób decyduje się na ich noszenie, właśnie w przypadku konieczności zagęszczenia włosów. Nawet znane osoby. A naturalna peruka dobrze dopasowana nie będzie zauważalna.
Bośia

Re: Jak zagęścić włosy?

Post autor: Bośia »

Spróbuj zastosować szampon z konopi, który delikatnie pielęgnuje włosy i skórę głowy, nie drażni, utrzymuje włosy zdrowe i lśniące. Dobrej jakości szampon w świetnej cenie, znajdziesz w tym sklepie https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27. Znajdziesz tam również inne kosmetyki do całego ciała.
małgośka

Re: Jak zagęścić włosy?

Post autor: małgośka »

Do cienkich i pozbawonych objętości włosów dobrze jest stosować ten szampon Klorane z lnem https://www.klorane.com/pl-pl/wlosy/szampon . Mi on odpowiada, normalnie włosy mam przyklapnięte i bez życia, a dzięki niemu zyskują one objętość i blask. Do tego dobry roślinny skład i to że jest to dermokosmetyk przekonały mnie o zakupie
Seniorituś

Re: Jak zagęścić włosy?

Post autor: Seniorituś »

Wcierka Hair2Love z Eveline pomoże. kupiłam w Biedronce i stosuję. Naprawdę wzmacnia włosy. Zresztą jak wiemy wszystko ma wpływ na kondycje naszych włosów, zarówno to jakie kosmetyki stosujemy oraz czy używamy prostownicy, lokówki itd, to również ma znaczenie.
ODPOWIEDZ