Jak powitać nowego pracownika

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
GoldFish

Jak powitać nowego pracownika

Post autor: GoldFish »

Część! Mam przyjemność przyjąć do naszego zespołu nowego pracownika, ale nie jestem pewien, jak powitać go w odpowiedni sposób. Jakie są wasze sugestie dotyczące tego, jak powitać nowego pracownika i sprawić, żeby czuł się miłe widziany?
TopGun

Re: Jak powitać nowego pracownika

Post autor: TopGun »

Hej, powitanie nowego pracownika to ważna kwestia, która może wpłynąć na jego pierwsze wrażenia o firmie. Jednym z dobrych sposobów jest napisanie powitalnego e-maila do nowego personelu https://znoydzem.com/pl/blog/how-to-mak ... -new-staff . W takim e-maili możesz wyrazić radość z dołączenia nowego pracownika do zespołu, krótko przedstawić firmę oraz jej kulturę. Warto także dostarczyć praktyczne informacje, takie jak data rozpoczęcia pracy, godziny, lokalizacja biura, oraz informacje o transporcie publicznym lub parkingu. Jeśli to możliwe, to możesz zaplanować krótką prezentację w firmie, gdzie nowy pracownik pozna swoich nowych kolegów.
ODPOWIEDZ