Jak docenić pracownika?

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Jak docenić pracownika?

Post autor: mik91 »

Jest wiele różnych ciekawych pomysłów, w jaki sposób można docenić starającego się i rzetelnego pracownika. Dlatego też polecam zajrzeć na stronę https://tryumf.com/pl/pracownik/category-178746141 gdzie znajdziesz ich naprawdę sporo, dzięki czemu, poczuje się on naprawdę odznaczony. :)
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Jak docenić pracownika?

Post autor: Grażka »

A skoro już mowa o pracownikach, to czy zatrudniacie czasami ludzi z zagranicy? Jeśli tak, to w jaki sposób ich pozyskujecie do Waszej firmy? My na przykład korzystamy z pomocy różnych agencji pracy ;) Ostatnio na przykład byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z agencją https://polandworkforce.com/ :) Mieliście z nią może już wcześniej do czynienia?
Awatar użytkownika
koraliki
Posty: 101
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:31

Re: Jak docenić pracownika?

Post autor: koraliki »

Jest kilka sposobów na to, żeby docenić swoich pracowników. Miłe słowo nie wystarczy, ważna jest też premia ale firmy też coraz chętniej wykupują dla swoich ludzi pakiety medyczne w prywatnej placówce, sama mam w medicover i muszę przyznać że jest to bardzo praktyczna rzecz zwłaszcza w sezonie grypowym
ODPOWIEDZ