Jadalne kwiaty

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
Agata1999
Posty: 12
Rejestracja: 19 mar 2020, 16:48

Jadalne kwiaty

Post autor: Agata1999 »

Hej, używaliście kiedyś jadalnych kwiatów do czegoś? Na przykład takich: https://upcafe.pl/produkt/kwiaty-jadaln ... natu-10-g/ Może do drinków, albo do herbaty? Lubicie takie dodatki? mnie coraz bardziej kuszą :)
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 203
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Re: Jadalne kwiaty

Post autor: olga83 »

Często korzystam z jadalnych kwiatów. Wyglądają świetnie w ogrodzie, a przy okazji i na talerzu. Nie wiem czy wiesz ale jest wiele jadalnych kwiatów. Na przykład aksamitki. Tutaj https://ogrodniczy.com/nasiona-kwiatow/ ... 1g-legutko masz nasiona - wysiej w ogrodzie, a jak wyrosną będziesz mogla korzystać zarówno z kwiatów, jak i listków - wszystko jadalne.
Tuptuśka

Re: Jadalne kwiaty

Post autor: Tuptuśka »

olga83 pisze: ↑08 kwie 2021, 14:55 Często korzystam z jadalnych kwiatów. Wyglądają świetnie w ogrodzie, a przy okazji i na talerzu. Nie wiem czy wiesz ale jest wiele jadalnych kwiatów. Na przykład aksamitki. Tutaj https://ogrodniczy.com/nasiona-kwiatow/ ... 1g-legutko masz nasiona - wysiej w ogrodzie, a jak wyrosną będziesz mogla korzystać zarówno z kwiatów, jak i listków - wszystko jadalne.
Również w sklepie https://sklepdlaogrodu.pl/ można znaleźć wiele mieszanek nasion kwiatów jadalnych i smacznych ziół ;)
ODPOWIEDZ