jacy są najlepsi kurierzy?

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
samantija
Posty: 98
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:51

jacy są najlepsi kurierzy?

Post autor: samantija »

Korzystacie czasem z usług kurierów? Jak tak to jaką firmę wybieracie? Szukam kogoś sprawdzonego
Awatar użytkownika
maniola
Posty: 159
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Re: jacy są najlepsi kurierzy?

Post autor: maniola »

Dawno niczego nie wysyłałam, więc nie wiem czy się nei zmieniło. Ale możesz po prostu sprawdzić jak wysłać paczkę kurierem DHL i ile to kosztuje. Najlepiej będzie jak zrobisz to na stronie brokera kurierskiego bo tak zawsze jest najtaniej
Awatar użytkownika
quster
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

Re: jacy są najlepsi kurierzy?

Post autor: quster »

Zależy jakiego szukasz tak naprawdę. Jeśli to ma być międzynarodowa przesyłka to myślę, że tani kurier Ambro będzie dobrym wyborem. Sprawdź jego cennik, możesz też porównać z innymi przewoźnikami na stronie brokera kurierskiego
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: jacy są najlepsi kurierzy?

Post autor: jubiler »

Z pewnością wiele zależy jeszcze od tego co chcemy wysłać i jakie są to gabaryty. Ja jestem zdania, że bardzo dobrą usługą są najtańsze przesyłki oferowane przez https://www.sendit.pl/blog/najtansze-przesylki i ja jestem zdania, ze pewnie większość z nas chce korzystać z takich ofert. Ja jestem z nich bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
Elenka
Posty: 53
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:47

Re: jacy są najlepsi kurierzy?

Post autor: Elenka »

A tak przy okazji. Nie wiecie ile kosztuje wysłanie paczki do niemiec? Interesuję się tematem, bo zbliżają się święta i będę musiała nadać kilka paczek. Sporo dobrego słyszałam o wysyłce przez brokera. Ktoś korzystał? Z góry dzięki za info.
ODPOWIEDZ