Ekologiczny proszek do zmywarki

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 74
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:20

Ekologiczny proszek do zmywarki

Post autor: kasiunia »

Proszek do zmywarki DeLaMark - https://tarmini.pl/p/ekologiczny-prosze ... -50-zmywan jest ekologicznym detergentem do zmywarek wyprodukowanym przez ukraińską firmę DeLaMark .W jego składzie wszystkie szkodliwe dla zdrowia oraz środowiska składniki zostały zastąpione równie skutecznymi lecz naturalnymi i bezpiecznymi komponentami.Taka rekomendacja jest dla mnie bardzo ważna, jak jeszcze do tego jestem z takiego produktu zadowolona - to już wszystko jest w porządku :P .Tak poważnie to rozglądam się za produktami ekologicznymi ...w kuchni i łazience, pzdr
Awatar użytkownika
dredka
Posty: 87
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:38

Re: Ekologiczny proszek do zmywarki

Post autor: dredka »

A to dobrze wiedzieć w sumie, ponieważ przymierzam się do kupna zmywarki do zabudowy i na https://www.euro.com.pl/artykuly/wszyst ... 2019.bhtml , trafiłam na bardzo dobry ranking takich urządzeń. Nie jestem za tym żeby kupować pierwszy z brzegu sprzęt, wolę się najpierw rozeznać jakie są.
ODPOWIEDZ