Ekologia w domu

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
eklerkaa

Ekologia w domu

Post autor: eklerkaa »

Nie do końca wiem, jak to ma wyglądać, dlatego czekam na podpowiedzi. Chodzi o coś takiego jak na przykład pompa ciepła powietrzna do grzania wody . Czy Waszym zdaniem naprawdę warto to rozwinąć?
Kołek

Re: Ekologia w domu

Post autor: Kołek »

Jako inżynier HVAC, miałem do czynienia z różnymi markami pomp ciepła. Panasonic zawsze wyróżniał się wysoką jakością i niezawodnością. Jeśli ktoś jest ciekawy, znalazłem świetne podsumowanie ich produktów na https://prostezycie.pl/czy-pompy-ciepla ... bry-wybor/ które potwierdza moje obserwacje.
Mośka121

Re: Ekologia w domu

Post autor: Mośka121 »

Bardzo ciekawy artykuł widziałam na stronie https://edukacjaklimatyczna.com/zmiany- ... -i-skutki/ tam można poczytać o skutkach i przyczynach zmiany klimatu. To bardzo ważny temat. Poczytajcie o tym jak może wyglądać nasza przyszłość.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 429
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Ekologia w domu

Post autor: Kamara »

Ale to ma niewiele wspólnego z ekologią w domu. Na pewno warto rozważyć dobre segregowanie odpadów, a także wtórne wykorzystywanie zamiast wyrzucanie różnych rzeczy.
melodyy

Re: Ekologia w domu

Post autor: melodyy »

Od jakiegoś czasu sprawdzam sobie przepływowe elektryczne ogrzewacze wody i uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu to, byśmy zdecydowali się konkretnie na danym przypadku. Dlatego jestem otwarta na pomoc i propozycje. Kto wie, do czego mnie to doprowadzi. Ot co.
zorro

Re: Ekologia w domu

Post autor: zorro »

Jeśli masz czas, możesz odwiedzić stronę https://www.ekomeritum.pl/bdo/ Słyszałem, że jest to solidna firma, zaangażowana w ochronę środowiska. Mogą tam udzielić Ci pomocy, a także pomóc w uzyskaniu pozwoleń oraz przeprowadzeniu analiz wody i ścieków.
mrówka

Re: Ekologia w domu

Post autor: mrówka »

W przypadku potrzeby recyklingu elektroodpadów, warto rozważyć firmę z dużym doświadczeniem w odbiorze sprzętu elektronicznego, taką jak https://odbiorydomowe.pl/ . Ich usługi są zgodne z aktualnymi standardami ekologicznymi oraz zupełnie darmowe. Wystarczy zamówić ich usługi i czekać na odbiór sprzętu. Właściwie nic więcej nie musicie robić.
purek

Re: Ekologia w domu

Post autor: purek »

Jeśli szukacie firmy do utylizacji elektrycznych odpadów, odwiedźcie: https://mb-group.pl/. Oferują szeroki zakres usług, w tym recykling sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz pełne doradztwo środowiskowe, co sprawia, że mogą kompleksowo zarządzać e-odpadami i utylizować elektryczne odpady.
ODPOWIEDZ