Ekologia w domu

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
eklerkaa

Ekologia w domu

Post autor: eklerkaa »

Nie do końca wiem, jak to ma wyglądać, dlatego czekam na podpowiedzi. Chodzi o coś takiego jak na przykład pompa ciepła powietrzna do grzania wody . Czy Waszym zdaniem naprawdę warto to rozwinąć?
Kołek

Re: Ekologia w domu

Post autor: Kołek »

Jako inżynier HVAC, miałem do czynienia z różnymi markami pomp ciepła. Panasonic zawsze wyróżniał się wysoką jakością i niezawodnością. Jeśli ktoś jest ciekawy, znalazłem świetne podsumowanie ich produktów na https://prostezycie.pl/czy-pompy-ciepla ... bry-wybor/ które potwierdza moje obserwacje.
Mośka121

Re: Ekologia w domu

Post autor: Mośka121 »

Bardzo ciekawy artykuł widziałam na stronie https://edukacjaklimatyczna.com/zmiany- ... -i-skutki/ tam można poczytać o skutkach i przyczynach zmiany klimatu. To bardzo ważny temat. Poczytajcie o tym jak może wyglądać nasza przyszłość.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Ekologia w domu

Post autor: Kamara »

Ale to ma niewiele wspólnego z ekologią w domu. Na pewno warto rozważyć dobre segregowanie odpadów, a także wtórne wykorzystywanie zamiast wyrzucanie różnych rzeczy.
ODPOWIEDZ