domy z bali

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 45
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:02

domy z bali

Post autor: deborah »

Domy z bali - znacie firmę, która stworzy oryginalny projekt?
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: domy z bali

Post autor: mik91 »

A może mieszkanie? Dla wielu osób życie w bliskości miasta to przede wszystkim ogromna wygoda, szczególnie jeśli chodzi o miasto jakim jest Warszawa. Propozycja od firmy http://nowepoludnie2.pl/ wydaje się bardzo interesująca, szczególnie pod względem jakości proponowanych nieruchomości, jak również dopasowania co do obecnych oczekiwań względem mieszkań.
Łukasz82619

Re: domy z bali

Post autor: Łukasz82619 »

Jeżeli szukasz materiałów budowlanych, które będą niezbędne do budowy, to znajdziesz je na pewno na tym serwisie ogłoszeniowym - budowa i materiały :D :D Możesz tam sprzedawać też różnego rodzaju akcesoria o materiały. Myślę, że będziesz zadowolony. :D :D :D
bąla

Re: domy z bali

Post autor: bąla »

W sumie to ja nie mam nic naprzeciw domom z bali, ale bardziej , w kwestii rekreacji, podobają mi się takie https://dreamwoodhouse.com/ domki letniskowe, domki prefabrykowane. Jakie to fajne, że można sobie ogólnie coś takiego wybudować i niczego się nie martwić.
kaśka2

Re: domy z bali

Post autor: kaśka2 »

Teraz to są różne technologie budowy domu do wyboru, każdy może wybrać dla siebie najlepszą opcję. Albo zdecydować się na kupno domu, który już jest wybudowany. Przeglądałam ostatnio https://www.dobryadres.pl/ to dam domy i inne nieruchomości do wyboru. Super, bo zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego, jest w czym wybierać.
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: domy z bali

Post autor: jubiler »

Nigdy nie miałem okazji aby mieszkać ani mieć taki dom, ale na pewno jest to fajne rozwiązanie. Muszę dodać, że jakiś czas temu miałem okazję sprzedawać swoje mieszkanie. W takiej sytuacji zgłosiłem się doi firmy http://skupnieruchomoscidom.pl/ i to oni bez najmniejszego problemu skupili ode mnie to mieszkanie.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 88
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:24

Re: domy z bali

Post autor: pieknyolek »

mik91 pisze: ↑26 sty 2021, 14:40 A może mieszkanie? Dla wielu osób życie w bliskości miasta to przede wszystkim ogromna wygoda, szczególnie jeśli chodzi o miasto jakim jest Warszawa. Propozycja od firmy nowepoludnie2.pl wydaje się bardzo interesująca, szczególnie pod względem jakości proponowanych nieruchomości, jak również dopasowania co do obecnych oczekiwań względem mieszkań.
Poczytaj sobie lepiej najpierw o domach z bala https://www.banae.pl/nowoczesne-domy-z-bali/
drswagg

Re: domy z bali

Post autor: drswagg »

Naprawdę nie wiem, jak można nie iść w domki modułowe dziś. Moim zdaniem to zdecydowanie odpowiedzialne i dlatego sprawdzam sobie właśnie takie https://dreammobilhouse.pl/ miejsca. Co prawda sama pracownia jest od niedawna, ale wiem, że dokładają starań, by każdy domek spełniał nasze największe oczekiwania.

Dream Mobil House sp. z o. o. ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa tel: 500 220 300 email: [email protected]
ODPOWIEDZ