Dobry ginekolog - jak wybrać?

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
kijanka

Dobry ginekolog - jak wybrać?

Post autor: kijanka »

Hej, szukam ginekologa, który poprowadzi moją ciążę i zaopiekuje się mną po porodzie. Mieszkam w Kołobrzegu. Trudno znaleźć zaufanego lekarza w tych czasach. W necie znalazłam sporo dobrych opinii o dr Barbarze Blicharczyk. Podobno ma duże doświadczenie i jest bardzo empatyczna w stosunku do pacjentek. Czy któraś z was do niej chodzi?
JUSTYNAAA

Re: Dobry ginekolog - jak wybrać?

Post autor: JUSTYNAAA »

Wiecie czym jest kulometr i do czego służy? Jeśli tak, to mi zaimponujecie, a tak naprawdę będziecie też w grupie nielicznych, którzy mają takie zorientowanie. Jestem niezadowolona, że tak mało mówi się o laborantach, czy chemikach, dzięki którym wiadomo, co się dzieje w naszym ciele.
Pewna

Re: Dobry ginekolog - jak wybrać?

Post autor: Pewna »

Specjalistyczne badania prenatalne są kluczowe dla zdrowia przyszłej mamy i dziecka. Pełna oferta badań dostępna jest pod adresem https://www.boramed.pl/ gdzie można także umówić się na konsultację z doświadczonym specjalistą. Gabinet wykorzystuje nowoczesne technologie, co przekłada się na dokładność diagnoz.
ODPOWIEDZ