dobra firma spedycyjna

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
samantija
Posty: 98
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:51

dobra firma spedycyjna

Post autor: samantija »

jakie firmy spedycyjne polecacie w kwestii transportu towaru za granicę? Macie namiary na kogoś sprawdzonego, kto nadaje się do dłuższej współpracy?
Awatar użytkownika
quster
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

Re: dobra firma spedycyjna

Post autor: quster »

Dobrą firmą, która oferuje transport na terenie Polski oraz całego świata zdecydowanie jest https://pfc24.pl/fracht-morski/ .Ma niski fracht morski, posiada ona zgrany zespół zaangażowanych i ambitnych pracowników, którzy dzięki doświadczeniu w branży logistycznej zapewniają profesjonalny i konkurencyjny poziom obsługi.
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: dobra firma spedycyjna

Post autor: magra »

Tutaj https://pks-sa.com/oferta/spedycja-miedzynarodowa.html też warto się rozejrzeć. Ta firma od lat działa na rynku i oferuje kompleksowe rozwiązania jeśli chodzi o spedycje i transport. Jeśli bowiem chcecie postawić na wysokiej klasy usługi dopasowane do konkretnych potrzeb, to warto się tam rozejrzeć. Na pewno was nie zawiodą.
Awatar użytkownika
wiki01
Posty: 30
Rejestracja: 19 gru 2019, 16:34

Re: dobra firma spedycyjna

Post autor: wiki01 »

Z firm spedycyjnych jakie miałam okazję poznać polecam wam firmę http://astonpartner.pl Zajmują się transportem, spedycją i logistyką i mają szeroką ofertę więc każdy znajdzie u nich to czego szuka.
Awatar użytkownika
Patkas
Posty: 35
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:23

Re: dobra firma spedycyjna

Post autor: Patkas »

Kwestie transportu, szczególnie transportu międzynarodowego, najlepiej powierzyć sprawdzonej firmie od takich zadań. To już są poważniejsze, bardziej wymagające zadania, a w biznesie transport jest bardzo ważny. Zobaczcie sobie tu może też firmę http://inrel.pl/ i ich usługi. Zajmują się tu kompleksowo relokacją maszyn, z tym to już rzadko która firma będzie sobie w stanie poradzić. Odpowiednio załadują wasze maszyny, zabezpieczą do transportu i ponownie zainstalują w nowym miejscu pracy.
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 484
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: dobra firma spedycyjna

Post autor: meryntrant »

Ostatnio rozważałam, do kogo najlepiej zgłosić się w sprawie spedycji lotniczej. Kolega polecił mi firmę https://symlog.eu/spedycja-lotnicza/, twierdząc, że posiadają ogromne doświadczenie w tej branży. Myślę, że skontaktuję się z nimi, aby poznać szczegóły. Chętnie poznam Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ