Detektyw

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
żabka23

Detektyw

Post autor: żabka23 »

Cześć ludzie, sluchajcie mam takie wrażenie, że jeden z moich pracowników okrada sklep. Niestety bardzo dobrze się kryje i nie wiem jak sobie z tym poradzić. No nic na niego nie mam. Pare osób też to zauważyło i się zastanawiam czy to już sprawa dla detektywa. Znalazłam dobrego detektywa http://www.detektyw-androsz.pl. Myślicie, że się tym zajmie czy to raczej nie ten kaliber sprawy?
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 426
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Detektyw

Post autor: Kamara »

Jak dla mnie zawód detektywa to pic na wodę. A jak ktoś już chce korzystać, to wypadałoby sprawdzić, czy w ogóle ma licencje. Wiele takich agencji detektywistycznych działa bez licencji, bo w sumie może, nie ma tu zakazu, ale jej posiadanie pokazuje, że jest się profesjonalistą.
żadarm88

Re: Detektyw

Post autor: żadarm88 »

Detektywi często korzystają z obserwacji, jakie są przy tym techniki warto przeczytać na https://detektywistyczna.blogspot.com/2 ... wacji.html . To dobrze rozpracowana przez agencje detektywistyczne forma działania. W zależności od tego kogo lub co obserwujemy, stosuje się różne techniki, często wykorzystywane są też przy tym różne pojazdy, najczęściej samochody.
ODPOWIEDZ